Pokud jste osamělý muž a máte peníze nazbyt, můžete si koupit objetí

Kavárna Soineya, což se dá přeložit jako specializovaný obchod pro společný spánek, otevřela 25. září minulého roku. Najdete ji v Tokiu ve čtvrti Akihabara, která je proslulá obchody s elektronikou, zařízeními pro geeky a otaku a excentrickými službami vůbec.

V této kavárně vám rádi umožní vyspat se v náručí krásné dívky a to za pouhých 75 dolarů na hodinu! Ale aby se to nepletlo, opravdu jde jen a jen o spaní. Tato služba myslí hlavně na osamělé muže, kterým chybí intimita společného spánku, objetí nebo pomazlení a jsou ochotni za ně zaplatit.

Rádi hladíte ženské vlasy, držíte se ve spaní za ruku nebo se tulíte? Kavárna má taxy na všechno!

Tato kavárna obsahuje šest boxů, vybavených manželskými postelemi. Zákazníci si mohou vybrat svou dívku a spát vedle ní až deset hodin, pokud na to mají. Dokonce tu v menu počítají i s určitými nevinnými libůstkami. Pokud rádi hladíte ženské vlasy, můžete. Ale zaplatíte příplatek 13 dolarů. Za minutové objetí si kavárna inkasuje 125 dolarů, a pokud se rádi ve spaní držíte za ruku nebo se chcete tulit, taky si připlatíte.

Jestli jste lehkomyslník nebo lehkomyslnice, kteří svá objetí rozdávají zdarma nebo se dokonce zadarmo tulí, možná byste to měli přehodnotit! Zdá se, že je to docela dobrý džob a ještě se parádně vyspíte.