Když se řekne střešní krytina, většina lidí si představí pálené nebo betonové tašky. Existuje však i mnoho dalších variant, které jsou moderní a nabízí mnohem více výhod. Jednou z nich jsou plechové střešní krytiny. V České republice jsou nejlepší volbou plechové krytiny COMAX®. Jejich hlavními přednostmi jsou nízká hmotnost, nenáročná a rychlá montáž, dlouhá životnost a stálobarevnost. Tyto krytiny jsou také 100% recyklovatelné a jejich výroba je maximálně šetrná pro životní prostředí. Střešní krytina COMAX® je dostupná v široké škále provedení přímo na stránkách výrobce Strechycomax.cz.

Výhody, které vás potěší

Společnost STŘECHY COMAX® není v oboru žádným amatérem, disponuje mnohaletými zkušenostmi v povrchových úpravách plechů systémem lakování COIL COATING. Každý lakovaný plech od tohoto výrobce disponuje vysokou odolností vůči UV záření, korozi i chemickým vlivům. Výrobce plně spolupracuje s mateřskou společností METAL TRADE COMAX, a.s., která ročně nalakuje přes 10 tisíc tun hliníkových a 50 tisíc tun ocelových pozinkovaných svitků.

Společnost vám na základě vaší poptávky zdarma vypracuje kladečský plán a to včetně doporučeného sortimentu, aby střešní plášť fungoval tak, jak má. Pro STŘECHY COMAX® je důležitá spokojenost klientů a stará se proto i o dopravu, disponuje nákladním automobilem i flotilou dodávkových vozů, které se postarají o dopravu veškerého materiálu až na místo. Materiál nezahrnuje jen samotnou střešní krytinu, výrobce nabízí i širokou škálu doplňkového sortimentu. Každý je rád, když jeho stavba nebo rekonstrukce probíhá co nejrychleji, proto vám společnost zajistí, aby vám byly krytiny dodány do 10 dní od potvrzení kladečského plánu. Navštivte stránky společnosti a inspirujte se nabídkou různých druhů plechových krytin, které se mohou stát pýchou i vašeho domu.

Related Posts