S kurýrem se již dnes ve větších městech setkáme poměrně často. Někteří jezdí na kolech, další na motorkách nebo v autech. Přepravují zásilky různých druhů i velikostí a společnosti, které je zaměstnávají nabízejí kompletní kurýrní servis, který zahrnuje standardní i expresní doručení zásilek po celém našem území i mimo něj.

Pokud i vy přemýšlíte nad tím, že využijete tyto služby, rozhodující pro vás asi bude cena a samozřejmostí bude i profesionální přístup, chování a spolehlivost kurýrů, kteří vaše zásilky budou přepravovat. Velmi důležitá je i pohotovost dispečinku.

Kurýrní služba

IN TIME KURÝR je kurýrní služba v Praze, která nabízí své služby již velmi dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu zkušeností. Nabízí kurýrní služby nejen vnitrostátní, ale i mezinárodní. Využít můžete i možnost přepravy letecké či mezinárodní zasílatelství a celní deklarantství. Nabízí i další služby a různé možnosti přepravy:

  • Standard

V rámci této služby si můžete nechat doručit zásilku na vybraná místa našeho území do 18 hodin a na další pak do 23 hodin. Na Slovensko do Bratislavy a dalších vybraných míst do 23 hodin, na další pak do 48 hodin. Podrobnosti k doručení na ostatní místa nalezneme na stránkách intimekuryr.

  • Expres ČR

Pokud vaši zásilku dopravíte do zákaznického centra v Praze do 10:00 hodin, bude, do vybraných míst na našem území doručena ještě týž den.

  • Direct servis

Tato služba umožňuje přepravu vaší zásilky kamkoli a kdykoli kurýrem, který bude mít na starosti pouze vaši zásilku. Doba jejího doručení závisí na vzdálenosti doručovacího místa a také na možnostech dopravního spojení. Pokud využijete tuto službu, kurýr si od vás převezme zásilku společně s konkrétními údaji o příjemci.

  • Víkendové doručení

Pokud využijete této služby, bude vaše zásilka doručena v sobotu či neděli na vybraná místa, za předpokladu, že bude služba objednána do pátku do 18:00 hodin.