Hledáte nevšední zážitek? Lidé pomalu ztrácí kontakt s přírodou, jsou většinou ve městech, kde je obklopuje betonová džungle a málokdy si najdou čas, aby se odpoutali od městského ruchu a odpočinuli si od všedních starostí. Nyní však máte příležitost vyzkoušet něco senzačního, pobyt v korunách stromů. Ne, nebudete spát na větvi jako lenochodi, ale budete v luxusních domech na stromě. Tyto domy jsou vybudovány s ohledem na přírodu kolem a jsou zasazeny do toho nejlepšího místa, do horské lesní krajiny, kde široko daleko nenarazíte na žádná města ani městský ruch.

Poznejte TREEHOUSE JEŠTĚD

Treehouse poblíž Ještědu jsou luxusní dřevěné domky, které vám dají zažít krásné ubytování bez moderních vymožeností. Pokud jste byli zvyklí být večer na počítači nebo sledovat televizi a řešit problémy, zde budete doslova vytrženi ze svého života a ocitnete se v krásné přírodě. Žádný počítač, televize nebo starosti, můžete se na terase zavěsit do houpací sítě, grilovat venku, užívat si saunu nebo jen tak relaxovat a kochat se přírodou kolem. Domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany a máte z nich krásný výhled na Ještěd, Bezděz i Ralskou pahorkatinu.

Konečně budete mít čas přestat myslet na problémy a zaměřit se sami na sebe, na své přátele nebo na svůj protějšek. Namísto televize si můžete večer přečíst knihu nebo se kochat výhledem na hvězdnou oblohu bez světelného znečištění. Neuslyšíte městský hluk, jen vítr, zvuky přírody a budete si užívat ten nádherný klid. Jde zážitek, který by měl vyzkoušet každý, během pobytu si doslova dobijete ztracenou energii a budete vědět, že můžete kdykoliv uniknout od vašich starostí na místo, kde je vám příjemně. Domy jsou plně vybavené a nic vám zde chybět nebude. Více informací i možnost rezervace najdete na Treehousejested.cz.