Nejprve si musíme připustit tvrdou pravdu, většina mužů má strach z flirtování nebo vůbec nějakou ženu oslovit. Samozřejmě existují výjimky.

Kdykoli se člověk snaží flirtovat s dívkou, zdá se, že v blízkosti je vždy úžasný brazilský pilot vrtulníku, na kterého se ženy okamžitě vrhají.

Buďte zvědaví

Vyptávejte se jí na její život, koníčky, práci, prostě cokoliv. Zajímejte se o její život a věci, které jsou pro ni důležité, ovšem nepřehánějte to nebo budete působit jako stolker.

Mějte zajímavý život

Počítejte s tím, že i ona se vás bude vyptávat na váš vlastní život a určitě ji neohromíte větou: „No, já zas tolik toho nedělám.“ Na nudu ji rozhodně nesbalíte.

Dbejte o sebe

Nejen na webu https://www.jaksbalitholku.eu/, ale také všude jinde se dozvíte, že zanedbaný muž u žen moc úspěšný není. Nikdo netvrdí, že se máte stát metrosexuálem, ovšem základní hygienické návyky jsou samozřejmostí. Ujistěte se, že nenosíte na rande stále stejné oblečení.

Věnujte jí pozornost

To neznamená, že byste na ni měli tupě zírat. Ukažte jí, že posloucháte, když vypráví nějakou historku a vyptávejte se jí na detaily.

Pokud sedíte ve společnosti a ona zmíní oblíbený nápoj, pamatujte si to a po čase jí ho objednejte.

Dejte jí najevo, že je dostatečně zajímavá, upoutáte tím její pozornost.

Nechte ji vidět to nejlepší z vás.

Přemýšlejte o tom: jaké je vaše nejlepší já? Nebo kdy se chováte jako oblíbená verze sebe sama? Je to, když jste venku s přáteli? Když sportujete? Je to turistika, charitativní činnost, nebo jen sledování filmů?

Pozvěte ji ven se svými nejlepšími přáteli. Nebo navrhněte jít na koncert své oblíbené kapely. Najděte příležitosti, jak jí ukázat své sebevědomější a nejšťastnější já.

Rozesměj se … správným způsobem

„Ženy milují smysl pro humor“ je staré klišé, ale je to pravda. Být vtipný může být opravdu atraktivní kvalita, pokud to uděláte správně.

Pamatujte, ukažte jí to nejlepší. Takže, dělat si legraci z lidí nebo dělat surové hrubé vtipy s nemusí vyplatit. Pokud se chystáte někoho zesměšňovat, vyberte si sebe.

Related Posts