Kalhotky, které poskytnou potěšení dámám

Vibrační vložka BlueMotion Massager, která se dá zabudovat do kalhotek, byla k vidění na nedávném veletrhu Consumer Electronics Show. Představila ji tam společnost OhMiBod, zaměřená na vývoj sexuálních hraček. Tuhle novou vychytávku si připojíte přes Bluetooth ke smartphonu a pořádně si s ní užijete.

Jde vlastně o nový typ vibrátoru, který je vkomponován do ženského spodního prádla a ovládaný partnerem dokáže poskytnout promyšlené potěšení. Přístroj je vybaven Bluetooth čipem, takže partner, který ho chce řídit, musí být v dosahu. Vibrátor pak odpovídá na dálkové ovládání skrze aplikaci, včetně zapojení akcelometru, dotykového displeje a ovládání hlasitosti.

Další vývoj směrem k chytrému oblečení nebo jen sexuální hračka?

Pokud si tuhle hračku s partnerem pořídíte, budete moct ovládat rychlost a intenzitu vibrací, ale kromě toho ji můžete nastavit také na určitou písničku, hlas nebo dokonce i textovou zprávu. Tak se tyhle hravé kalhotky dají perfektně využít při sextingu.

Reakce na orgiastické prádélko jsou ovšem také zajímavé. Zatímco někteří z nás v něm vidí další krok k “chytrému” oblečení, jiní ho prostě vnímají jen jako neobvyklý produkt průmyslu sexuálních hraček.

Pokud už se těšíte, až si kalhotky pořídíte, ať už pro sebe, nebo pro přítelkyni, připravte si necelých 3 000 Kč. Za tolik se totiž budou BlueMotion od března letošního roku prodávat.