Ocitli jste se ve finanční tísni a přemýšlíte nad tím, kde rychle sehnat nějaké finanční prostředky? Půjčka pro vás není vhodné řešení. A co třeba zastavárna?

Na koho se obrátit?

Využít můžete nabídku firmy dozastavy, která má hlavní pobočku v Praze. Zaměstnanci, kteří zde pracují, mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Celá společnost disponuje vlastním kapitálem, díky kterému s vámi může sjednat podmínky zástavy a ihned vám vyplatit požadovanou částku.

Do zástavy můžete dát nemovitost, automobil nebo třeba hodinky. Veškerá jednání probíhají diskrétně a na velmi profesionální úrovni.

  • Zástava automobilu či motocyklu

Do zástavy lze dát nejen automobil či motocykl, ale také veterána, terénní či sportovní automobil, autobus, stavební stroje, automobily nákladní, karavan či auto obytné. Půjčka ručení autem je velmi jednoduchá. Pro její sjednání je potřeba váš občanský průkaz či pas, vozidlo, velký a malý technický průkaz, klíče od vozidla, kupní smlouva či faktura, servisní knížka, zelená karta a havarijní pojištění.

  • Zástava nemovitosti

Do zástavy můžete dát jakýkoli typ nemovitosti. Může to být jak rodinný dům, tak i činžovní byt, chalupa, ale i nebytový prostor, průmyslový objekt, kancelářské prostory, pozemky stavební i jiné.

  • Zástava hodinek

Výkup hodinek Praha umožňuje zastavit hodinky luxusních značek, které jsou originálem, nikoli napodobeninou.

Společnost dozastavy však přijímá i další hodnotné předměty. Patří mezi ně zánovní stavební technika známých značek, kvalitní a značková jízdní kola či elektrokola, vodní dopravní prostředky, originální starožitnosti či obrazy světově proslulých malířů.

Pokud chcete využít nabízené služby, postačí kontaktovat pracovníky pobočky a sjednat si schůzku. O ocenění předmětu se postarají zaměstnanci společnosti, dobu zástavy si určujete sami.

Related Posts