Láká Vás představa dopřát si na podzim pohodový prodloužený víkend, avšak nemáte prozatím žádnou vybranou destinaci? Nechejte si doporučit místo pro Vaši dovolenou od Firmy na zážitky.

Kam na prodloužený víkend?

Prodloužený víkend nabízí jedinečnou příležitost k odpočinku od každodenních starostí i možnost navštívit zajímavá místa, kam jste se třeba ještě nikdy dříve nepodívali. Vouchery na prodloužený víkend můžete koupit také na místo, kam se již po léta rádi vracíte. Na internetovém zážitkovém portálu Firmy na zážitky najdete, jak poukázky na prodloužené víkendy ve vyšší finanční relaci, tak takové, jež příliš nezatíží Vaši peněženku. Vždy záleží pouze na Vašich finančních možnostech, výběru lokality i touze po relaxaci. Prodloužený víkend můžete prožít na více než tisíci míst, které si zvolíte u Allegrie.

V nabídkovém katalogu se nenachází pouze poukázky lákající k prodlouženému víkendu v České republice, ale také Itálii. V této jihoevropské zemi si užijete italskou pohodu, pochutnáte si na lehké gastronomii, užijete si horskou turistiku či slunečné pláže u moře. Voucher si můžete vybrat zde www.firmanazazitky.cz/dovolena-italie/.

V zimním období lákají horská střediska k lyžování. Nezapomenutelné vzpomínky si užijete také z poznávání italských historických památek. Z italské kultury po staletí čerpaly inspiraci také mnohé jiné evropské země.

Evropské metropole lákají rovněž k pobytu

Dovolenou či prodloužený víkend však nemusíte strávit pouze v horách nebo u moře. Možností kam na dovolenou je skutečně spousta a vyberete si každý, kdo rád cestuje. Pokud Vás ani jedno příliš neláká a přesto byste si rádi dopřáli na podzim či v zimě pár dní mimo Váš domov, pak můžete popřemýšlet o návštěvě některé oblíbené metropole Evropy.