Vibrátor s mikrofonem si můžete vzít do oblíbeného hudebního klubu

Club Vibe2.OH je bezdrátový a dobíjecí vibrátor na dálkové ovládání. Má sametový povrch a v dálkovém ovládání má zabudovaný mikrofon, který zajišťuje přizpůsobení vibrací okolním zvukům. Můžete si ho tak dosyta užít v klubu nebo ho nechat ovládat hlasem svého partnera.  Dokonce o tom partner ani nemusí vědět, když mu malý ovladač někam šikovně schováte.

Umělá vagína pro muže nemusí být jenom kus nevzhledného plastu – může vypadat jako umělecké dílo

Tenga 3D Polygon rozhodně jako kus umění vypadá. Připomíná stylizovanou origami sochu a zaručujeme vám, že pokud ho vaše návštěvy neznají, nebudou vás z ničeho podezírat. Na trh ho uvedla společnost Tenga a je opravdu přelomový. Tenga vyrábí v řadě 3D masturbátorů více, ale všechny se vyznačují jemným a šetrným materiálem, který je zároveň velmi dráždivý.

Nechte partnera, ať ovládá vaše vzrušení z druhého konce světa

Pomůže vám v tom vajíčkový vibrátor Vivi. Dá se totiž propojit přes USB s počítačem a tak může intenzitu a styl vibrací a tím i vaši rozkoš ovládat partner u počítače na jakoukoliv dálku. Kromě téhle vychytávky se Vivi také umí vrtět do rytmu, takže vám bude reagovat i na oblíbenou hudbu. Radíme zkusit něco pořádně divokého.

Penisové vibrační kroužky dnes vypadají jako elegantní masivní prsteny

Pokud si, pánové, libujete v zaobleném designu, určitě se vám zalíbí Mio ring. Stejně jako u jiných vibračních kroužků, i tento se navléká na kořen penisu (nebo umělého penisu) a pak se spustí vibrace, která dokáže parádně stimulovat oba partnery.  A pokud máte zálibu spíše v hranatých a masivních tvarech, je tu pro vás Tor II, navržený ve Švédsku.

Paleta barev oživí i jednoduchý tvar vibrátoru a udělá z něho elegantní doplněk

Vibrátor Play Shy je úplně jednoduchý a nedisponuje ničím takovým, jako je připojení na internet. Za to ale reaguje na teplotu, takže když ho před společnou chvilkou dáte na moment doslova k ledu, zažijete s ním pěkně vzrušující věci. A nečouhají z něho žádné ošklivé dráty. Jen jednoduchý, elegantní tvar v barvě podle vašeho výběru.

Vibrátor „zajíček“ je to pravé pro extrémně náročné ženy – jeho tři části se totiž pohybují nezávisle na sobě

FiFi vibrátor opravdu vypadá tak trochu jako zajíček, má totiž podobná „ouška“. A každé z těch oušek, stejně jako tělo vibrátoru, má samostatný motorek, který je pohání. Jakmile prý vyzkoušíte zajíčkovi masážní a vibrační schopnosti, už se nikdy nevrátíte k obyčejnému vibrátoru.

Když vibrátor používají i páry, proč jim nevyjít vstříc a nevytvořit takový, který potěší oba partnery zároveň?

We-Vibe 3 je dokonalý a nenápadný vibrátor pro páry. Používá se během normálního styku, při kterém stimuluje oba partnery ve vagíně a ženu navíc ještě na klitorisu. Vyrobený je ze silikonu a vypadá jako futuristický bytový doplněk – takže zapomenutý mezi barevnými dekoracemi nevyvolá žádné podezření.

Napadlo by vás hledat vibrátor v obalu od rtěnky?

Asi ne, ale mohli byste ho tam najít. Minimálně kdyby šlo o vibrátor Kandi-Kisses, který je záměrně stylizován jako rtěnka. V pouzdře se však skrývá bárbínovsky růžový vibrátor s dobíjením přes USB port.