Potřebujete kvalitní produkty a příslušenství pro průmysl a další odvětví hospodářství? Takový sortiment je potřeba kupovat jen u specialistů, kteří svým produktům skutečně rozumí a nabízí jen kvalitní výrobky těch nejlepších značek. Nelepší volbou je web Forin.sk, kde naleznete širokou nabídku a to včetně podrobného popisu jednotlivých produktů.

Mechanické převodovky

Často poptávaným sortimentem jsou mechanické převodovky. Nabízí se vám šnekové převodovky, čelní převodovky, kónicky-čelní převodovky, paralelní převodovky, mechanické variátory, planetové převodovky, převodovky do těžkého průmyslu a další.

Planetové převodovky

Nabízejí planetové převodovky s převodovým poměrem 3,48 – 2332,80, přenášeným výkonem 0,20 – 1524,5kW a výstupním točivým momentem 735Nm – 170000Nm. Všechny převodovky, které si zde můžete pořídit, jsou navrženy a vyrobeny za pomoci nejmodernějších prostředků. Disponují kompaktním tvarem, mají velkou zatížitelnost a při zatížení vás potěší tichým chodem. Co se týče tělesa převodovek, to je litinové, kola jsou z oceli 18NiCrMo5 UNI 7846 a jsou cementované, kalené a broušené. Můžete si je nechat dodat v různých provedeních a sice s motorem, bez motoru, s možností upnutí na patku, s přírubovým tělesem, na příruby několika velikostí nebo s reakční patkou. Dodávají se pro různé montážní polohy a na webu si můžete dokonce stáhnout návod k obsluze a údržbě.

Čelní převodovky

Pokud jsou vaším cílem čelní převodovky AR – AM – AC, jde o čelní převodovky se souosým uspořádáním vstupního a výstupního hřídele. Při jejich vývoji byl kladen velký důraz na kompaktní tvar, velkou stabilitu a zatížitelnost. Můžete si je objednat s motorem, bez motoru, s možností upnutí na patku, na příruby několika velikostí, i pro velký rozsah výkonů a otáček. Na webu můžete shlédnout rozsah výkonových parametrů a stáhnout si k nim řadu důležitých materiálů.