Poker pravidla hry

  1. Funkce Roztočení Zdarma Na Automatech V 40 Super Hot: Bitcoin transakce na druhé straně jsou obecně okamžité, ujistěte se, že hráči neztrácejí čas
  2. Razor Returns Max Win - Plán živé zábavy na prosinec zahrnuje
  3. Unbreakable Wilds In King Carrot: Štěrbina by měla být dostatečně široká, aby pojala šroubovací hlavu, a dostatečně malá, aby mohla klouzat v klíčové dírce

Všechna jména kasinových her 2023

Mexický Hrací Automat Wanted Dead Or A Wild
Pachinko dává hráčům něco trochu jiného hrát v kasinu
Podobné Hry Jako Fruit Party
Zjistěte, jak fungují online pokerové bonusy
Vložit peníze hrát Royal Seven Golden Nights Bonus s kreditními kartami, e-peněženky, a online bankovnictví řešení

Klasifikace online kasina

Eye Of Horus Max Win
Pak znovu, je to jedno z hezčích míst se spoustou červené (pravděpodobně kvůli spojení růží) a bílé
King Carrot Globální Progresivní Multiplikátor
Stejně jako u jakékoliv další loterie, neexistuje jasný návod na to, jak vyhrát
Legacy Of Dead Výplatní

Žehlení s brýlemi na nose

Všechno zboží na trhu musí mít svou cílovou skupinu spotřebitelů. U 3D televizí je tento cílový spotřebitel diskutabilní. Kdo to je? Někdo, kdo by si rád jednou týdně pustil film ve 3D? Nebo sportovní fanoušek, natěšený na to, že bude mít mnohem intenzivnější zážitek?

To by sice mohlo s trochou vůle fungovat, ale za současných podmínek nepřipravenosti médií a vydavatelů je to opravdu jen erotický sen milovníků smyslových vjemů.

Skutečnost je však taková, že většina lidí zapíná televizi jako kulisu. U ní pak provozuje další nezbytné úkony. Baví se s partnerem, vaří, uklízí, žehlí, plete, a když není zbytí, učí se.

Drobnou nevýhodou 3D televize je, že ji musíte sledovat s brýlemi na nose a ještě pod správným úhlem. To dělá z původně lehké odpočinkové zábavy něco poněkud neohrabaného a náročného.

Odkázáni na Blue-ray

No dobrá, brýle a přesný úhel by se snad i daly přežít. Ostatně nikde není napsané, že byste chtěli 3D sledovat nepřetržitě. Ale pak přichází další, poněkud podstatnější obtíž.

Jaksi nemáme žádný pořádný obsah. Co byste si na 3D televizi vlastně pouštěli? Pokud budete mít televizi, která umí přepočítat 2D na 3D nemáte vyhráno. Naše televize velmi šetří na datových tocích, a tak bude přepočítaný obraz pravděpodobně nekoukatelný.

Satelitní i kabeloví operátoři jsou sice na 3D vysílání připraveni, ale má to háček. Nemají co vysílat a dokud nebudou mít dostatečnou spotřebitelskou základnu, rozhodně se nebudou pokoušet vyrábět vlastní 3D pořady.

Český divák by byl tudíž odkázán na sledování filmů z DVD disků na 3D Blue-rayi, který nepatří k nejlevnějším technologiím.

Dopočítávání zklamalo

I to by se pořád dalo smést ze stolu s tím, že v budoucnosti dojde k rozvoji, a že to tak bylo vždycky. I když přišly třeba CD přehrávače. A pak DVD přehrávače. Ano, bylo, nicméně u formátu 3D není tak úplně jasné, jestli se rozvíjet bude.

3D je totiž drahá natáčecí technologie. Zatím bylo přímo v ní natočeno pouze pár filmů, určených masově do kin. Ostatní 3D projekce jsou dopočítávané, a nemají zdaleka tak pozitivní ohlasy. Mluví se o plochosti dopočítaného efektu a o tom, že na skutečně plnohodnotný zážitek musí být film v zářivých barvách. Přesně jako Avatar.

3D je doména dobrodruhů a inovátorů

Tento článek si neklade za úkol vás od koupě 3D televize odradit. Spíš je to příležitost k zamyšlení, protože 3D šílenství zachvátilo svět poměrně rychle a spousta z nás je nepřipravena. Stále žijeme v okouzlení úchvatným pralesem v Avatarovi a je jen přirozené, že toužíme tento zážitek zopakovat.

Ale nenechme se unést, aby nebyl umlčen náš zdravý rozum. Časem se možná vše v dobré obrátí, a jednoho dne budeme všichni odpočívat u obrovských 3D obrazovek. A bez těžkých brýlí.