Ruleta online hraj zdarma online

  1. Zahrajte Si Bezplatné Demo Automat Wanted Dead Or A Wild: Promo kód pro tuto nabídku je ROOKIE50
  2. 40 Super Hot Maximální Výhry A Možnosti Sázení - Mezinárodní herní technologie (IGT) a Evolution Gaming jsou jedinými poskytovateli softwaru v kasinu PointsBet
  3. Násobitel Release The Kraken: V zákaznickém servisu nebo chatu, vždy mi bylo řečeno to samé, vaše výplata bude zpracována co nejdříve

Hrací automaty zdarma bez registrace a bez omezení 2023

Rainbow Riches Vítězná Kombinace
Můžete hrát Katmandu Gold ve většině online kasin ve Velké Británii, to vše díky popularitě her ELK Studios a licenci společnosti UK Gambling Commission
Slot S Vysokou Volatilitou A Book Of Dead
Sportingbet Plc skupina internetových hazardních her se sídlem ve Velké Británii vydala své finanční záznamy za 4, čtvrtletí, které končí 31, července
Nejlepší je vybrat si kasino, které nabízí prémiové propagační akce s přiměřenými sázkovými požadavky, aby byly užitečné

Hrací automaty zákon 2023

Tombstone Rip Bonus Za Roztočení Zdarma
OneHash používá stejný kryptografický hash systém jako ostatní špičkoví provozovatelé kasin Bitcoin na trhu, což znamená, že vám umožňuje přístup k historii přehrávání, kdykoli budete chtít
Joker Bonusy A Speciální Symboly
Většina použitých údajů pochází z reálných případů, kdy se hráči ponořili do neustálých herních návyků
Book Of Shadows Recenze Hracích Automatů

Hlemýždí sekret se přidává už pár desetiletí do omlazujících krémů

Každý z nás má patrně své hranice, co všechno by dokázal vydržet pro krásu. Píchání botoxu a plastické operace jsou poměrně krajní řešení, ale i některé neinvazivní metody mohou být pořádně děsivé.

Už několik desítek let víme, že sekret z hlemýžďů obsahuje látky, které mají na pleť blahodárné účinky. Obsahuje směs bílkovin, antioxidantů a kyseliny hyaluronové, které zamezují stárnutí a pleť omlazují. Tyto vlastnosti byly pozorovány, když jsme zcela náhodou přišli na to, že se při manipulaci s hlemýždi mnohem rychleji vyhlazují jizvy na rukou.

Na základě tohoto objevu se začal hlemýždí sekret přidávat do zázračných omlazujících krémů. Považuje se za ideální pro hydrataci kůže, odstraňování odumřelých buněk a hojení různých škrábanců či vyrážek, ale také pomáhá při spálení sluncem.

Napřed to trochu lechtá, ale pak hlemýždi na tváři příjemně chladí

Japonská CI: Medical Group se rozhodla využít pozitivních účinků šnečího sekretu trošku jinou cestou. V hlavním salonu v Tokiu bude nabízet unikátní omlazující kůru, na kterou však asi nebude mít žaludek úplně každý.

Spočívá totiž v tom, že si necháte hodinu po celém obličeji plazit šneky! Kosmetik vám je rozmístí po tvářích a čele a nechá je volně lézt. Jen v případě, že se některý z hlemýžďů odplazí příliš blízko vašich úst, nosu nebo očí, posune ho dál, jinak budou lézt zcela nerušeně a zanechávat vám na tváři slizkou cestičku.

Zní to docela děsivě, ale lidé, kteří už tuto kůru vyzkoušeli, hovoří o tom, že šneci sice napřed podivně šimrají, ale po chvíli se pocit z jejich dotyku změní na příjemně chladivý. Po zákroku se údajně cítíte úžasně hladcí a hydratovaní.

Kosmetičtí šneci jsou krmeni přísně ekologickou zeleninou

Z této procedury nebudou však vyloučeni pouze šnekofobici, ale také lidé, co mají hlouběji do kapsy. Hodinka se slizkými omlazovači totiž stojí v přepočtu kolem 5 000 Kč. Pěstování takových masážních šneků totiž vyžaduje celý specializovaný štáb, což není levná záležitost.

Hlemýždi tohoto kosmetického salonu jsou pozorně opečovávaní a krmení přísně ekologicky pěstovanou zeleninou – mrkví, špenátem, a jemu podobnými mangoldem a komatsunou.

O úžasných omlazujících vlastnostech hlemýždího slizu se vědělo už před 2 000 lety. Lékař Hippokrates tehdy používal drcené šneky, smíchané se zkysaným mlékem k léčbě kožních zánětů.

Já považuji šneky odjakživa za velmi sympatická zvířátka, takže bych si na takovou kůru asi troufla. Jen by mě zajímalo, jestli Japoncům někdo řekl o existenci afrických šneků. Pak by na omlazování stačil jeden obří hlemýžď, ale bylo by to ještě děsivější.

A co vy, vyzkoušeli byste nový slizký způsob, jak si udržet pleť mladou?