Hledáte možnosti jak se co nejvíce uvolnit? Chcete vyzkoušet netradiční masáž, která nabízí mnohem více, než tradiční sportovní masáže? Vyzkoušejte Nuru masáž – netradiční zážitek spojený s relaxací a uvolněním.

Nevšední zážitek v podobě Nuru masáže

Původ slova NURU je z japonštiny a v překladu to znamená kluzký či klouzavý. A přesně tak lze jednoduše popsat hlavní vlastnost Nuru gelu, který je vyrobený v Japonsku z mořských řas. Gel má hustou konzistenci a na první pohled připomíná lubrikant. Jeho výhody jsou, že nelepí, ale krásně klouže po celou dobu.

Gel po sobě nezanechává žádné stopy. Lehce se rozpouští ve vodě a nezůstanete po něm mastní. Nejedná se o olej, jak to bývá u celé řady masážních gelů. Má přírodní původ a skvělé antibakteriální a výživné účinky na lidskou pokožku. Díky gelu bude vaše pokožka hebká a hydratovaná. Nuru masáž v salonu Luxury používá pouze originální Nuru gel a žádné nekvalitní náhražky.

Jak probíhá netradiční Nuru masáž

Jako první vás čeká sprcha společně s masérkou. Během ní vás masérka omyje a lehce promasíruje. Následně se přesunete do pokoje, který je připraven na to hlavní – nuru masáž.

Masáž probíhá na velké vyhřívané podložce s nepropustným potahem. Využít můžete také nafukovací matraci.

Masérka nanese exkluzivní nuru gel na své tělo a poté začíná samotná masáž. Při Nuru masáží se třou těla o sebe. Masérka jednoduše bude využívat svého tělo k namasírování vašeho těla. Díky třecím plochám je nuru masáž originálním zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Kromě toho, že se skvěle uvolníte zvýšíte i své sebevědomí, zbavíte se stresu a nahromaděné energie.

V samotném závěru masáže vám masérka dopřeje ruční vyvrcholení nebo vyvrcholení mezi prsa. Během samotné masáže dochází často k vyvrcholení a je to jen důkazem toho, jak je nuru masáž smyslná a uvolňující.

Related Posts