Triky pro uchopení automatů 2023

  1. Fortune Tiger Vyhrajte: Otázka, kdy zdvojnásobit v blackjacku je ten, který byl zodpovězen zpět v roce 1950, kdy kouzelník John Scarne vzal čas vypracovat matematiku za krále kasinových her, Blackjack
  2. Volatility Fortune Tiger - Pak je tu devastace, která následuje, když upustíte kartu na podlahu
  3. Vikings Hraní Zdarma V Demoverzi: Černý pátek měl rozhodně dopad na kopeček v roce 2023, přičemž počet plošně klesal

Jak vyhrajete v online automatech 2023

Sweet Bonanza Platební Linky
Progresivní jackpot můžete vyhrát pouze tehdy, pokud hrajete hru s maximálním vkladem 3 mince
Mák Zisk 21100x Za Fishin Frenzy Megaways
Hrát Pure Platinum nyní na všech Slots Mobile
CHP je interní měna, kterou používá CoinPoker

Stáhnout hrací automaty zdarma

Krypto Hazard S Sweet Bonanza
I když nechtěli zmínit srovnání mezi podobně znějícím názvem a podobně vypadající hrou, Slotnite je jen pro dospělé
Vysoké Rtp Might Of Ra
William Hill mobile má také možnost živého kasina
Hodnoty Symbolu Slot Starlight Princess

Velikost penisu s velikostí nohy vůbec nekoresponduje, zato může odpovídat délce ukazováčku

Zdá se, že otázka velikosti penisu vzhledem k botám nás trápí pořádně, protože vědci provádí výzkum tohoto fenoménu v poměrně pravidelných intervalech. Studie z roku 1993 vyvodila závěr, že vztah mezi velikostí pánského údu a velikostí bot skutečně existuje, ačkoliv je jen slabý.

V roce 2002 ovšem tento průzkum dementovali angličtí urologové. Provedli vlastní výzkum a změřili přesně 104 penisů, jejichž délku zaznamenali společně s velikostí nohou majitele. Nenašli žádnou statisticky významnou korelaci pro naši oblíbenou lidovou moudrost. Tato studie se okamžitě stala hitem internetu a korespondence velikosti penisu a nohy byla okamžitě prohlášena za pouhý mýtus.

Ozvaly se však pádné hlasy, že průzkum byl proveden na příliš malém vzorku mužů, takže studie nebyla průkazná. A v tom samém roce došli pro změnu řečtí urologové k tomu, že existuje vztah mezi velikostí penisu a délkou ukazováčku na ruce.

Ve skutečnosti prostě nedokážeme penis přesně změřit, a když na to přijde, nohu taky ne

V roce 2011 celou záležitost přezkoumávali turečtí vědci, kteří prováděli více podrobných měření. Ti tvrdí, že délka penisu souvisí s výškou, hmotností, body mass indexem a velikostí nohou i rukou. Není prý obvyklé, aby muž s velkýma rukama a nohama měl malý penis.

Další studie zjistila, že neexistuje souvislost mezi rozměry penisu a zbytkem těla. Rozměry všech fyzických výrůstků jako jsou nos, uši nebo právě penis sice mají svůj genetický kód, ale ten nesouvisí s geny tělesné výšky. Kromě toho nejsou genetické předpoklady vždy směrodatné, při růstu hrají velkou roli také hormony, životní styl a prostředí.

Jak je to doopravdy s korelací délky penisu a nohy se ale pravděpodobně nikdy nedozvíme. Je totiž velmi těžké stanovit princip měření něčeho tak variabilního, jako je penis. Jeho velikost se totiž mění na tisíc způsobů. Nejde jen o to, jestli je v klidu nebo ztopořený. Záleží na tom, jestli je teplo nebo zima, jaké prádlo má na sobě jeho hrdý majitel, v jakém je rozpoložení a spoustě dalších okolností.

Vždycky jde hlavně o to, jak se za penis tahá

Ani měření ostatních částí těla, potřebných k důkazům, není jednoduché. Rozměr pasu i nohou se nám během dne také mění podle toho, jestli jsme dlouho seděli nebo naopak vyvíjeli fyzickou aktivitu.

Kromě toho by se měly vzorky penisů za účelem těchto studií měřit ve ztopořeném stavu a to je prakticky nemožné. Měří se tedy ve stavu nataženém, což je také problematické. Někteří lékaři natáhnou úd jen jednou a změří ho, aby se nestačil scvrknout náhlým chladem. Další ho natáhnou víckrát, takže zafunguje efekt protahování a délka penisu se zvětší. A pak samozřejmě také záleží na tom, jakou silou tahají.

Takže dokud někdo nepřijde s nápadem, jak pánské údy a jiné části těla měřit přesně, nikdy se nedozvíme, jak moc může být fešák, co nosí ty obří boty, obdařený. Nezbývá, než se zase spolehnout jen na své životní zkušenosti.