Tričko, které v sobě má zakomponované bubny

Zaťukáte si prsty na hruď a vyloudíte hluboký dunivý zvuk! Tohle vtipné tričko s nápisem má totiž na přední straně panel s obdobou bubnů a pár minizesilovačů. Ideální oblečení do nudné a dlouhé fronty.

Osobní elektrárna, skrytá v botách

Tyhle holínky sice nevypadají extra cool, ale správný geek by pro ně vraždil. Dokážou totiž přeměňovat tělesné teplo na energii. Takže když potřebujete dobít mobil, prostě si vyšlápnete na procházku.

Kalhoty s klávesnicí zavěšenou proklatě nízko

Tyhle džíny jsou stoprocentně stylové, ale koho by to zajímalo. Hlavně v sobě mají integrovanou klávesnici, dva reproduktory a dokonce bezdrátovou myš! Asi nebudeme daleko od pravdy, když tyhle kalhoty nazveme vlhkým snem každého IT.

V LED šatičkách si můžete samy volit barvy a vzory světel!

Nový oděvní výstřelek, tzv. LED šaty nejsou jen barevná světýlka, která zapnete a vypnete. Můžete měnit jejich barvy a vzory podle chuti a potřeby. Perfektní šaty na taneční párty!

Boty, měnící teplo na energii po vás vyžadují aktivitu, v solárních bikinách se můžete jen válet

Solární bikiny jsou mnohem lepší upgrade elektrárny v botách. Zatímco se pěkně sluníte a pořizujete si svůdný tón pokožky, bikiny s fotovoltaickou fólií vám budou pěkně nabíjet mobil.

Nudí vás už váš smartphone? Pořiďte si chytrou rukavici!

Tahle rukavice dokáže nahradit mobilní telefon. Má slot pro SIMku, takže může volat a přijímat hovory.  Na spodních stranách prstů najdete dotykové klávesy, reproduktor je v palci a mikrofon v malíčku. Sice si nebudete moci hrát s aplikacemi, ale zase budete fakt cool.

Náramek, který vám pomůže s životosprávou a udrží vás v nejlepší kondici

Tenhle nenápadný náramek vám zajistí perfektní údržbu vaší fyzické schránky. Dokáže totiž sledovat a zaznamenávat váš pohyb a spánek. Data pak pošle vašemu smartphonu a vy budete hned vědět, co děláte špatně, že se necítíte úplně na vrcholu sil.

Chytrá ponožka si k sobě dokáže najít svou kolegyni, abyste měli na nohou dokonalý pár a ne od každé barvy jednu

Pokud jste ještě zcela nerezignovali na párování ponožek nebo preventivně nekupujete jen černé, oceníte chytré ponožky. Mají v sobě totiž čip, který vám pomůže najít kolegyni do páru, když vám v šuplíku vznikne tak trochu ponožkokalypsa.