Jste majiteli prosperující benzinové pumpy? Snažíte se rozšířit své portfolium služeb pro automobilisty? Prohlédněte si tedy na stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ produkty společnosti BKF carwash a dobře zvažte, jestli by nestálo za to investovat do moderního typu automyčky.

Mytí automobilů je potřebnou a zároveň poměrně dobře dostupnou službou všude, kde je to nutné, nicméně v České republice stále existují místa, kde si své auto v myčce jen tak neumyjete. Proto vytvořila společnost BKF Carwash technickou podporu pro ty, kdo zvažují pořízení kvalitní myčky aut.

Rozdíly mezi myčkami

Mezi myčkami automobilů existují značné rozdíly. Klasická kartáčová myčka bývala kdysi nejoblíbenějším druhem, nicméně si řidiči začali uvědomovat množství nevýhod. Mezi prvními z nich by se dala jmenovat právě kontaktnost. Kartáče i další prostředky v průběhu celého mycího procesu se dotýkají karoserie, a mnohdy kvůli hrubším nečistotám poměrně dost silným tlakem. To právě může karoserii vozu mechanicky poškodit. A kdo z nás touží po poškrábaném fungl novém autě? Samoobslužné ruční myčky, i přesto že by se na první pohled mohlo zdát, že jsou pro majitele vozu časově i fyzicky náročnější, jsou v těchto dvou ohledech v podstatě dost podobné vlastnostem myček kontaktních. S tím benefitem, že si sami pomocí proudu vody auto pravděpodobně nepoškrábeme ani jinak neponičíme. Velikou výhodou bezkontaktního myt automobilů je také vyšší ekologičnost. Spotřeba vody při bezkontaktním mytí je minimálně o dvacet procent nižší, než u kartáčových myček.

A proč BKF?

A proč pořizovat právě automyčky od společnosti BKF Carwash? Důvodů je mnoho. Největším benefitem je ale dobrý zákaznický servis, možnost nechat si od odborníků zpracovat kalkulaci, ale také fakt, že se kromě podpisu smlouvy nemusíte v podstatě o nic jiného starat. Záleží jen na vás, jestli si všechny potřebné dokumenty po úřadech vyběháte sami, anebo necháte odborníky, aby se o všechno postarali za vás…