Stejně tak, jako počítač či notebook, se stává běžnou součástí každé domácnosti i tiskárna. Nejčastěji používané jsou tiskárny laserové, které využívají práškové tonery, a inkoustové, do nichž patří cartridge inkoustové. Aby tiskárna dobře fungovala, je zapotřebí kvalitní toner – tisková náplň.

Někdy vydrží delší dobu, jindy potřebuje vyměnit dříve. Záleží co a jak často na tiskárně tiskneme.

Že toner dochází, poznáme velice snadno. Ohlásí to první příznaky – vybledlá barva textu, nevzhledné pruhy v textu, někdy dojde k vynechání určitých tiskových oblastí, může se objevit i bublina na liště, která nám nemilou událost oznamuje. Nezbývá nic jiného, než pořídit toner nový. Buďto vyrazíte do obchodu nebo sednete k internetu a náplň vyhledáte. Objednání s e-shopu je rychlejší, v obchodě vám zase snáz poradí.

Jak vybrat ten správný?

Pokud se vám nechce do obchodu nebo nemáte čas, využijte možnosti toner objednat na některém z e-shopů. V nabídce Tonerpartner.cz naleznete široký výběr různých druhů náplní.

Pokud znáte přímo označení daného typu náplně či máte k dispozici náplň prázdnou, postačí opsat kód do vyhledávacího políčka a vyberte náplň se stejným označení.

Jestliže nevíte přímo označení toneru, ale znáte název výrobce a typ tiskárny, napište tyto názvy do vyhledávače, také si s touto informací poradí.

Náplň originální či kompaktní?

Při nákupu máte možnost volby – originální náplně nebo náplně kompaktní. Nejdůležitějším rozdílem je cena. Originální náplň vyrábí přímo výrobce tiskárny a je o něco dražší.

Poku použijete kompatibilní tonery či inkoustové kazety, můžete ušetřit tiskové náklady.

Tonerpartner.cz nabízí tonery do širokého množství tiskáren. Naleznete zde i levné tonery Canon pro všechny typy této značky. Na kompatibilní tonery do tiskáren je nabízena doživotní záruka.