Když se řekne dovolená, většina z nás si vybaví krásnou pláž, teplé moře, palmy a nespočet drinků či dobrého jídla. Dovolená a odpočinek však nemusí být spojen jen s teplým jihem. Nepočítejte ani dovolenou na horách. Aktivní odpočinek a skvělý zážitek vám dá i fotbal. Zapomeňte na naší ligu. Vyrazte do zahraničí a nasajte tu pravou fotbalovou atmosféru.

Milujete fotbal? Tak je fotbalová dovolená to pravé pro vás

Proč si nespojit příjemné z užitečným. Tedy dovolenou s fotbalem. Vybírejte si své dovolenkové destinace podle toho, kde aktuálně hraje váš oblíbený fotbalový tým. Jednou z nejprestižnějších fotbalových lig je ta Anglická a Londýn je překrásný. Máte hned několik možností, kdy uspokojíte svoji vášeň k fotbalu a zároveň navštívíte jedinečnou metropoli s hutnou dávkou památek. Na své si tak přijde i vaše drahá polovička a to i přesto, že se zezačátku cukala. Pokud nechcete cestovat příliš daleko, co navštívit sousední Německo? Lístky na Bayern Mnichov patří mezi nejoblíbenější a fotbal je skutečně kvalitní.

Sportovní zájezd je ideální dárek

Možná stojíte na druhé straně. Jste partnerka, která chce svému chlapovi dopřát skvělý dárek, ale nevíte co mu dopřát. Zájezd na fotbal je skvělou volbou, která nenechá chladného ani jednoho muže. Absolutním vrcholem je pak zájezd na Arsenál. Kdo by nemiloval tento Anglický tým, který má ve své historii celou řadu titulů a patří mezi nejlepší kluby na světě. A zájezd na sportovní událost nemusí být jen o sportu. Pochutnejte si na skvělém jídle, dejte si tradiční fish and chips nebo lokální pivo. Sportovní zájezd je skvělou aktivní dovolenou, která je vhodná pro všechny, bez rozdílu pohlaví či věku. Jedná se o zážitek na celý život a skvělý dárek, který potěší.

Related Posts