Jestliže jste křesťanského vyznání, s největší pravděpodobností budete hledat partnera stejné víry. Můžete se s ním seznámit na různých křesťanských srazech a akcích nebo pomocí křesťanské seznamky.

Nabídka seznamky

Křesťanská seznamka nabízí možnosti seznámení se lidí se stejnými názory na víru a náboženské vyznání, kteří sdílejí Vaše názory a hodnoty, mají podobný pohled na věci kolem nás, na manželství a výchovu dětí a celou řadu dalších podstatných témat důležitých pro společné soužití a vy s nimi budete mít celou řadu společných témat. Můžete zde najít partnera pro trvalý manželský vztah.

Díky propojení se sítí křesťanských seznamek Dating Factory se vám otevírá možnost komunikace s věřícími z celého světa a to přímo ze svého uživatelského účtu, který si, na křesťanské seznamce, založíte.

Speed dating

Tento druh seznamování patří mezi moderní formy, díky kterým máte možnost seznámit se s větším počtem lidí a to v příjemném prostředí a při neformální atmosféře. Setkáte se zde s lidmi, kteří jsou také nezadaní a jsou vám věkově blízcí. Během rozhovoru, který trvá zhruba 5 minut, dokážete posoudit, zda vám je daná osoba sympatická či nikoli a zda byste se s ní chtěli opět setkat. Rozhovor není zavazující.

Výhodou těchto setkávání je absence nepříjemných pocitů z případného odmítnutí, ke kterému může dojít na běžné schůzce. Setkání probíhají bez stresu, neboť vše potřebné zařizují organizátoři a vy se nemusíte o nic starat. Setkání probíhají v uvolněné atmosféře, kterou navodí i doprovodný program – kouzelnické vystoupení.

Poradna pro nezadané

Psychologická poradna online je určena především pro ty, kteří se potýkají s problémem najít si vhodného partnera, nevědí, jak navázat kontakt , mají problémy při navazování kontaktů, cítí smutek a prázdnotu po rozchodu s partnerem nebo mají nízké sebevědomí.

O pomoc se lze obrátit online pomocí dotazníkového formuláře nebo si domluvit osobní setkání.