Chystáte se uskutečnit nějakou větší akci, kde bude i poměrně hodně lidí? Potom je potřeba zařídit i prostředí, které pro ně bude i na tu chvíli kvalitním zázemím. Zvažte své možnosti a kontaktujte nás.

Jsme schopni vám pronajmout kontejnery, ale i mobilní oplocení včetně toalet. Když něco pořádáte, tak by to nemělo postrádat tzv. štábní kulturu. Mobilní toalety jsou důležité, to je asi každému jasné. Pokud je nějaká akce, která se koná bez toalet, lidé z ní brzo odchází domů. Ano, i taková základní fyziologická potřeba je klidně odpoutá od vašeho záměru a rychle vyklidí pole.

Také na mobilní toalety by měly být kladeny určité požadavky. Není to jen o tom, že je to sociální zařízení krátkodobého rázu. Nabízíme také dlouhodobý pronájem mobilních toalet. Je pak jen na vás, jakou možnost si vyberete. Rozhodující je také fakt, že je lidem nutné vymezit prostor, kde se bude akce konat. Jednak je to i z hlediska bezpečnosti, ale také pro ostatní známka toho, že se v těchto místech něco děje.

Garantujeme vám extra služby za nízké náklady

My se zaručujeme kvalitou za rozumnou cenu, stejně tak jako u všech ostatních služeb, např. pronájem kontejnerů. U pronájmu mobilních záchodků i dalšího příslušenství vám vypočteme nezávaznou kalkulaci. Předem budete vědět, kolik co bude stát. Rozvrhneme vám taktéž uspořádání, kde bude vhodné umístit WC, ale i pronájem oplocení. V závěru pak záleží na každém detailu, aniž by si to člověk jakkoliv uvědomoval. Roli hraje rovněž aparatura, pokud akci doprovází hudba, atp. Otázkou pak také zůstává instalace, údržba, dezinfekce a klidně i pravidelný servis.

Jsme tu pro vás stále a pořád

Nebojte se nás kontaktovat, když se vám něco pokazí v průběhu domluveného pronájmu s námi. Komunikace je základ. My dodáme projekt od jeho prvopočátečního vykreslení až po realizaci.