Máte rádi 3D tiskárny? Pro mnoho lidí je to pomocník, bez kterého si nedovedou představit jediný den. S 3D tiskárnou je možné vytisknout širokou škálu předmětů a to jak pro domácnost, tak i pro zábavu, pro práci aj. 3D tiskárna netiskne sama o sobě, je k ní zapotřebí mnoho příslušenství. Kde ovšem takové příslušenství pořídit? Koupíte ho ve specializovaném eshopu eshop.sharplayers.cz.

Vše pro 3D tisk na jednom místě

Pokud ještě ani 3D tiskárnu nemáte, můžete si jí v eshopu snadno pořídit. K dispozici jsou vám 2 nejpopulárnější druhy, tedy SLA 3D tiskárny a FDM 3D tiskárny. FMD 3D tiskárny využívají filamenty k tomu, aby vrstvily materiál na sebe v jednotlivých vrstvách. SLA 3D tiskárny jsou jiné, ty zase využívají fotosenzitivní pryskyřici, která je vytvrzována paprskem UV světla. Pokud budete tisknout pravidelně, brzy zjistíte, že potřebujete pravidelně nakupovat potřebné příslušenství. Jsou vaším cílem skleněné podložky pro tisk? V eshopu je najdete. Skleněné tiskové podložky jsou vám k dispozici v mnoha rozměrech a také si můžete vybrat sponku pro sklo na hotbed.

Když se konstruuje 3D tiskárna svépomocí, je k tomu zapotřebí mnoho dílů. V eshopu se vám nabízí různé díly pro konstrukci, například hliníkové profily v mnoha velikostech a provedeních. Konkrétně jde o profily, 2020, 2040, 2060, 2080, 3030, 4040, atypické profily a příslušenství pro profily.

Není nic lepšího, než když máte svou 3D tiskárnu v hezky vybavené dílně. Mnoho lidí žádnou dílnu k dispozici nemá a pokud mezi ně patříte, je nejvyšší čas si nějakou dílnu vytvořit. V takové místnosti se vám bude hodit vybavení dílny. Eshop nabízí širokou nabídku všeho potřebného a bude skvělým pomocníkem pro začátečníky i pokročilé matadory. Začátečníci zde mohou načerpat i mnoho inspirace a důležitých informací pro začátek.

Related Posts