Řadíte se k sázkařům, kteří jen netipují od oka, ale berou tuto činnost vážně?

Ať už berete sportovní sázení jako obživu, koníček nebo příležitostný přivýdělek, jistě víte, jak je důležité mít co nejvíce informací o sportu, na který sázíte, konkrétně o sportovních týmech a sportovcích samotných. Když jste dostatečně informovaní, vaše pravděpodobnost výhry je vyšší než u lidí, kteří se o tyto věci nezajímají.

Profesionální sázkaři sledují své týmy, vytváří si hromadu analýz, a proto mají ze svého koníčku i slušný zisk.

Zřejmě nejnáročnější činností je neustálé sledování novin a serverů. Tato činnost vám ovšem může být velmi usnadněna, a to díky systému SPORTS notify, který bude všechny důležité sportovní události a změny sledovat za vás, včetně zveřejnění analýz a tiketů nejúspěšnějších a nejsledovanějších uživatelů sázkařské komunity, a o všem vás bude neustále informovat.

Mějte náskok před bookmakerem

Vždy když nastane očekávaná sportovní událost nebo dojde k důležité změně, budete o tom ihned vědět díky notifikaci. Systém důkladně sleduje všechny důležité sportovní servery, informace analyzuje a ihned vám je zasílá.

O všem důležitém budete vědět dříve, než stihne bookmaker upravit kurz a tak budete sázet vždy ve výhodném kurzu. Hráči se mohou kdykoliv zranit, může dojít ke změně sestavy, k výměně trenéra nebo třeba ke zvýšení šance na gól.

Také budete informováni o vítězných řadách týmu, o počtu střel na branku, dostanete ověřené strategie a mezi dalšími výhodami budou informace o zveřejnění nových analýz a tiketů nejsledovanějších a dlouhodobě neúspěšnějších uživatelů sázkařské komunity či upozornění na vypsání nových sázkových příležitostí s výhodnějšími OPEN kurzy.

Využívejte SPORTS notify kdykoliv

Systém najdete na webu SPORTSnotify.com, kde se zaregistrujete, vyberete si vhodný notifikační balíček a notifikace vám začnou chodit na email.

Pokud je chcete dostávat na telefon pomocí aplikace, stáhněte si ji na www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace a po dokončení registrace ji můžete bezplatně využívat několik dní.

Aplikace je vázána na zpoplatněné notifikační balíčky, ale ušetří vám velké množství času a získáte obrovskou výhodu nad ostatními sázkaři i nad bookmakerem. Informace jsou v tomto oboru tou nejcennější zbraní a vy je budete mít z první ruky, abyste mohli zvýšit váš YIELD.