Někteří si na boty opravdu potrpí a to až natolik, že musí být té nejvyšší kvality. Pokud i vy patříte mezi takové jedince, je tento článek určen právě vám.

Luxusní boty

Značkám, jako je například Pierre Cardin, Laura Biagiotti nebo Ana Lublin, se samozřejmě nic nevyrovná. Není žádným tajemstvím, že mezi nejvíce luxusní boty světa patří právě ty italské. Co říká ku příkladu na takový módní kousek, jakým je model Made in Italia – Licia, který využijete právě teď na období podzim / zima?

Italská módní obuv pod hlavičkou Pierre Cardiniho však nabízí také daleko pohodlnější a již několik sezón moderní pérovky Ignace, které jsou vyrobeny z pravé kůže, a které figurují jako unisex model. Nádherná hnědá barva doslova vítá nejkrásnější období v roce – podzim.

Kde boty vybírat

Italská obuv eshop představuje nejvýhdnější a nejpohodlnější možnost pro nákup kvalitní obuvi. Arnaldo Toscani navrací do módy cca asi před pěti lety oblíbené, takzvané „šermířky“, do kterých se nazouvali legendární mušketýři. S postupem času se však tato obuv stala spíše ženským prvkem a není nic víc sexy, než ženské nohy v „mušketýrkách“ nad kolena spolu s krátkými šaty lehce pod zadeček. No posuďte sami, pánové. Jedná se o výrobek zhotovený povětšinou z broušené kůže, ale také ze semiše. Nejčastěji se tato obuv šněruje a je to opravdu módní top, který si lze pořídit jak na pohodlném nízkém, tak nezdravě vysokém podpatku. Také Laura Biagiotti nabízí něco podobného, avšak její model 2259 se navléká daleko hůře – podobně jako punčochy. Obě uvedené alternativy výrobců se prodávají v konzervativní černé barvě, kterou unosíte ke všemu. Čistěte vlhkým hadříkem.

V eshopu Luxusweek.com lze zakoupit také nádherné kožené pánské boty – model PIERRE CARDIN – CM-6017.

Z této obuvi dýchá elegance a luxus, ale rovněž pohodlí. Pokud tedy řešíte, co svému partnerovi koupit na Vánoce, máte výběr jasný – touto volbou neurazíte žádného muže, který chce vypadat reprezentativně.