Malý, ale útulný domek se zahrádkou, který nebude vyžadovat žádnou náročnou údržbu, ani drahé vytápění, to je sen mnohých z nás. Ideálním realizováním takovéhoto snu je nízkoenergetická úsporná dřevostavba, nebo nízkoenergetický zděný domek, který vám může dodat na klíč společnost Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Díky přijatelné pořizovací ceně na něj dosáhnou jak mladé rodiny, tak osoby, které si přejí strávit podzim svého života poklidným úsporným bydlením. Mohou k tomu využít i současně velice výhodných hypoték, jejichž úrokovém sazby jsou ještě stále na historickém minimu. Ještě důležitější je skutečnost, že nízkoenergetické domy přinášejí jejich majitelům značné úspory nákladů na energie. Ušetřit na pořizovacích nákladech i při následném bydlení vám pomůže zmíněná společnost, která se specializuje na výstavbu nízkoenergetických zděných domů a dřevostaveb. Pracovníci firmy vám pomohou již od samého počátku nejprve s výběrem vhodné hypotéky a v průběhu samotné výstavby s vámi budou v neustálém kontaktu. Budete tak mít možnost sledovat průběh stavby, ale podílet se i na případných úpravách dle vlastních požadavků.

Financování nízkoenergetické stavby

Nemusíte si dělat starosti s výběrem optimálního financování, neboť společnost vám nabídne výhodné nastavení hypotéky, v jejímž rámci můžete získat každým rokem jednu hypoteční splátku zpět. Vítaným daňovým bonusem je daňový odpočet ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky v každém roce. Pokud si to promítnete do peněz, může úspora dosáhnout 250 až 570 tisíce korun.

Proč zděný nízkoenergetický dům

Na zděném nízkoenergetickém domě nemůžete prodělat, zvláště když využijete všech výhod nabízených společností Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Ušetříte na způsobu financování a na nákladech za energie. Získáte velice kvalitní moderní bydlení, jelikož společnost se specializuje na projektování a výstavbu zděných nízkoenergetických domů v několika variantách, typech a provedení. Kromě účelnosti a energetické nenáročnosti společnost dbá i na estetický vzhled všech staveb.

Sleduje moderní architektonické trendy a nové možnosti šetření energiemi. Nízké energetické náročnosti u svých staveb dosahuje využíváním nejkvalitnější technologie a moderních materiálů. Jedná se například o pravé pálené a nízkoenergetické cihly Protherm, které jsou pevné, mají protipožární ochranu a navíc jsou zárukou zdraví. Na kvalitě staveb se výrazně podílí konstrukční systém nízkoenergetických zděných domů, který má o 27% lepší tepelnou izolaci a mimořádnou energetickou úspornost.

Related Posts