Pokud občas pořádáte malé oslavy, zahradní párty nebo grilování s přáteli, neobejde se bez některých potřebných maličkostí. Patří mezi ně i zahradní nádobí. Někdo to řeší tak, že používá staré kousky, které pak jednoduše dá do myčky, někdo používá nádobí jednorázové. Asi největší poptávka bude po nádobí určeném pro nápoje. Žádná oslava ani slavnost se neobejde bez kávy, čaje, drinků, koktejlů a dalších nápojů. Pro tento případ je ideální volbou nabídka e-shopu jarico.cz.

Rozhodně si vyberete

Společnost působí na trhu již dlouhou dobu. Získala tak řadu cenných zkušeností, které se nyní odrážejí i v nabídce zboží. Vybrat si zde můžete různé druhy potravinářských a gastro obalů, do kterých se řadí i nápojový kelímek. Zaměstnanci společnosti se snaží vyjít vstříci individuálním požadavkům jednotlivých zákazníků. Vybrat si zde můžete produkty kvalitní a za velmi přijatelné ceny.

Kelímky od Jarico jsou dobrou volbou

Nabídka výrobků určených pro konzumaci nápojů je opravdu široká. Na e-shopu naleznete jak kelímky určené pro studené, tak i teplé nápoje. Vybírat můžete i z několika různých objemů a materiálů.

  • Kelímky z plastu

Plastový kelímek je určený pro kávu nebo nápoje studené. Velkým pomocníkem je zásobník na kelímky. Ten umožní jejich snazší uskladnění.

  • Kelímky pevné

KRYSTAL a PET se vyrábějí ze zesíleného nebo tvrzeného druhu materiálů, díky čemuž se lépe drží. Jsou doplněny o vypouklé nebo rovné víčko. V této kategorii naleznete také kelímky se stopou, které lze využít třeba na ovocný pohár.

  • Kelímky papírové

Využijete je jak pro nápoje studené, tak i teplé. Pořiďte si k nimi papírové podnosy, které umožni snazší přenášení a servírování kelímků. Využít můžete variantu pro dva nebo čtyři kelímky.

  • Termo kelímky EPS

Ideální pro horké nápoje. Díky víčku zůstane nápoj delší dobu teplý.