O vůz je potřeba se starat, jde nejen o dopravní prostředek, který nás dostane z bodu A do bodu B, ale také o naší vizitku a místo, kde bychom se měli cítit bezpečně a pohodlně. Snad každý majitel vozu si přeje, aby ho jeho auto co nejlépe reprezentovalo. Vzhled vašeho vozu ovlivňují i zdánlivé detaily, které pomohou zlepšit vzhled i ochranu vozu. Které prvky mohou zdobit váš vůz?

Boční nášlapy

Boční nášlapy najdeme zejména u SUV a pickupů, na voze vypadají fantasticky, dávají mu propracovanější ráz a rozhodně nejde jen o estetický doplněk. Boční nášlapy zajistí jednodušší a pohodlnější nastupování i vystupování z vozu. Pořizovací cena nášlapů není vysoká, ale jejich efekt je velký, této investice rozhodně litovat nebudete.

Platové lemy blatníku

Řada vozů disponuje plastovými lemy u blatníků. Plastové lemy blatníku mají za úkol ochranu vozu a také podporu estetického vzhledu vozidla. Na vůz se obvykle lepí a jejich instalace není nijak náročná.

Ofuky oken

Ofuky oken, či také deflektory, slouží k ochraně proti zamlženým oknům, můžete s nimi větrat i za deště. Pomáhají také chránit před sluncem a napomáhají ke snížení hluku. Lépe s nimi proudí vzduch do auta a rovněž jde o doplněk, který na voze velmi dobře vypadá.

Existuje mnoho dalších doplňků, které dokáží vylepšit vzhled i u staršího vozu, například autokoberce, potahy na sedačky a vany do kufru. Je potřeba, aby vůz vypadal vzhledně nejen zvenčí, ale abyste se dobře cítili při jízdě. Jestliže patříte mezi řidiče, kteří ještě neobjevili kouzlo alu kol a strašíte ostatní lidi svými plechovými disky, doporučujeme pořídit nové poklice. Ne každý řidič disponuje garáží a jeho vůz tak musí celoročně čelit nepřízni počasí. Skvělou ochranou pro vůz jsou plachty na auto, které dokáží prodloužit trvanlivost jeho vzhledu. Všechny tyto doplňky můžete levně pořídit ve specializovaném eshopu vtvauto.cz.