Kdo by nechtěl doma vlastnit luxusní koženou postel, ve které se spí jako na nebi. Ač je cena vyšší, kvalita postele jí odpovídá. Pokud jste nároční spáči nebo vlastníte zámek či moderní rezidenci, musíte jednu takovou vlastnit.

Luxusní kožené postele

V rámci luxusních kožených postelí máte na výběr ze čtyř modelů, a sice Catalia, Avellino, Modica a Napoleon. Začněme, jakým je luxusní kožená postel Napoleon, která se nabízí v bohatém množství barev a vyhoví tak veškerým nárokům zákazníka a jeho barevného interiéru. Tato postel je vyrobena z pravé hovězí kůže a dubového dřeva. Disponuje stylovým masivním čelem, které je doplněno o velké opěrné polštáře, pokud si chcete před spaním ještě číst. Nezapomeňme rovněž na silný rám s koženým čalouněním, či na možnost, dokoupit si ve stejném stylu také noční stolky, anebo matraci. Rošty jsou v ceně rámu postele.

Postel Napoleon patří k těm nejluxusnějším a perfektně se hodí do starožitného stylu domácnosti. Její šíře je 241 centimetrů, délka 235 centimetrů.

Postele Catalia, Avellino a Modica jsou podobného vzoru, avšak přece jen se rozdíly najdou, a to zejména ve výřezu dřevěné konstrukce, anebo v čalounění. Budete dlouho rozvažovat, která je pro vás ta nejhezčí.

Moderní kožená postel

Pojďme ze zámku do klasických domácností, které chtějí žít luxusně, a především moderně. Pokud jste i vy takoví nároční jedinci, pak se vám budou líbit moderní kožené postele, které jsou opravdu důmyslné. Tak například, věděli jste, že se dá konstrukce postele rovnou propojit s nočním stolkem? Takovou zajímavou postelí je například model Parma – luxusní moderní kožená postel z dubového dřeva a hovězí kůže, kterou pořídíte v mnoha barevných variantách. Postel je spojená s nočním stolkem a jediné, co je třeba k ní dokoupit je matrace, a to přesně taková, která vyhovuje vašim potřebám. Právě proto se nemůže stát, že by Parma nevyhovovala vašim bolavým zádům. Kup této alternativy postele tak nemůže být nikdy chybný – souzní s vašim zdravím, ale i designem domácnosti.

Kulaté kožené postele

Naprostá bizarnost devadesátek, která se vrací znovu do módy – to jsou kulaté postele, které ocení nejen mladí, a to díky snadné dostupnosti z každé zaoblené strany, aniž byste museli obcházet rohy postele, či o ně zakopávat. I zde se bavíme o luxusu a nespočtu barevných alternativ. Jsou to modely Genoa, Portici, Cesena a Sophie. Osobně vám doporučujeme eleganci kulaté kožené postele Sophie.