Automatické digitální zařízení, které je určeno pro záznam statických snímků nebo videa. Fotopast je ideálním pomocníkem ve chvíli, kdy chcete nerušeně pozorovat zvířata nebo chcete svůj majetek ochránit před zloději. I vy chcete mít svůj majetek zcela ochráněn? Bez nenechavců, kteří by měli zálusk na váš majetek? Nebo rádi sledujete zvířata? Pak potřebujete kvalitní kousky!

Jakou vybrat?

Fotopasti obecně by měly být co možná nejmenší a to zejména proto, aby nebyly venku vidět. Zloději, kteří se snaží dostat do vašeho domu, ji neuvidí a nikdo vám jí nezcizí. Je důležité si udělat podrobný průzkum a zjistit, jaké fotopasti jsou pro vás a vaše potřeby ty nejlepší. Ať už se chystáte sledovat zvěř nebo ochránit svůj majetek před zlodějíčky, určitě vám poslouží fotopasti Bunaty.

Jde o moderní a kvalitní kousky, které fotí zcela neviditelně, nic se na fotopasti nerozsvítí, takže to nevyplaší zvířata. Reagují na pohyb, ale nejsou nijak hlučné. I to přispívá k bezproblémovému používání. Pohání je baterie a mohou být s vnitřní pamětí, ale také s externí pamětí, která je nejčastěji tvořena SD kartou.

Focení ve dne i v noci

Fotopast Bunaty má velmi dobré fotografie nejen přes den, ale i v noci. Můžete tak přesně zjistit, v kolik zvířata chodí ke krmelci, kdy přichází poštovní doručovatel nebo kdo se to dobývá do vašeho domu. Primárně byly fotopasti obecně určené pro lesníky a myslivce. Lidé je však začali využívat jiným způsobem, který se ujal.

Fotopasti mohou být vybaveny také GSM bránou, která umožní okamžitý přenos fotografií na mobilní telefon nebo váš e-mail. Tato služba je zpoplatněna, je nutno do fotopasti vložit SIM kartu, jako třeba do klasického telefonu. Přenos je pomocí MMS a ty jsou zpoplatněny podle aktuálního ceníku vašeho mobilního operátora.