Začínáte pomalu uvažovat o vánočním úklidu a rádi byste si nechali vyčistit také čalounění u Vaší sedací soupravy nebo koberce?

Již dnes můžete kontaktovat společnost Šachmat a domluvit se na termínu úklidu. Kontaktní údaje i seznam nabízených služeb najdete zde www.sachmat.com/nabizime/cisteni-kobercu/

Najděte si čas na pořádný úklid

Olomoucká společnost Šachmat provádí čištění koberců a čalounění tak zvaným extrakčním způsobem. Pod tímto odborným pojmem je možné si představit tzv. mokré čištění, na které společnost Šachmat používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. Sedací soupravy i koberce budou po extrakčním čištění vypadat jako nové. Extrakční čištění je skvělým pomocníkem při odstraňování všech druhů nečistot. Pouze mokrým čištěním se Vám podaří dostat dobře pryč mastné skvrny i hloubkovou špínu. Během extrakčního čištění dochází také k odstranění prachu a roztočů. Společnost Šachmat doporučuje provádět čištění koberců Olomouc alespoň jedenkrát ročně a právě adventní čas je k tomu jako stvořený.

Čištění koberců Olomouc pomůže obnovit vzhled Vašeho oblíbeného koberce

Čistící sérum, které se pro čištění koberců a sedacích souprav používá, je velmi šetrné a pomáhá čištěným předmětům dosáhnout regenerace. Je vhodné pro všechny typy koberců i čalounění. Jeho složení se velmi podobá jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Celý čistící proces probíhá následovně. Nejprve je na znečištěná místa naneseno čistící médium, které se nechá určitý čas působit. Pomocí kartáčového čištění se uvolní veškerá hloubková špína, která je následně vysáta. Na konci čištění se provádí ještě impregnace. Ta zabraňuje přímému styku tkaniny s nečistotami. Díky impregnaci je možné udržovat koberce či sedací soupravy v čistotě. Odměnou za tuto údržbu je jeho majiteli původní vzhled a tvar.

Related Posts