Vybrat dárek pro muže může být někdy oříšek, neboť většina z nich asi ani neví, jaký dárek by je potěšil. Jak tedy vybrat takový, který nezůstane ležet ve skříni? Skvělé dárky pro muže můžete objevit například v e-shopu darek.cz.

Podle čeho vybírat?

Dárky pro muže bychom mohli rozdělit do několika kategorií.

  • Dárky praktické

Do této skupiny bychom mohli zařadit dárky, které muži ocení. Mezi nejčastější praktické dárky patří holicí strojky, zastřihovače vousů nebo pánské parfémy. Oblíbené jsou dárky, v jejichž názvu je jméno známého hokejisty, akčního hrdiny či fotbalisty. Tyto výrobky patří většinou do skupiny luxusnějších dárků. Potěšíte také dárkem, který bude souviset s mužovým koníčkem. Praktický dárek může být i tričko s originálním nápisem či obrázkem.

  • Dárky pro fajnšmekry

Takovým dárkem nemusí být jen jídlo, ale také potřeby a pomůcky spojené s konzumací – originální otvíráky na víno či pivo (některé z nich mají dokonce i počítadlo, to aby byl přehled). Nepřehlédnutelným dárkem může být například i originální chladič na víno či nástěnný držák na víno. Pivaři zajisté ocení magnetický otvírák lahví, který lze umístit třeba na lednici.

  • Dárky pro kutily

Máte doma kutila? I pro takové muže se najde celá řada nejen praktických, ale i originálních dárků. Může to být například čelová svítilna, praktický organizér na nářadí, multifunkční kapesní nůž či pouzdro na kabely

  • Dárky pro domácí kuchaře

V kuchyni nemusí kralovat jen žena. Pokud máte doma nadšeného kuchaře, potěšíte jej například flambovací sadou, nádherným stojanem s luxusními noži nebo salátovou sadou.

  • Dárky pro kancelářské typy

Máte doma muže, který pracuje v kanceláři? Zajisté jej potěší dárkový box, ve kterém se ukrývá kravata, manžetové knoflíčky a ozdobný kapesníček či netradiční organizéry.