Rádi byste si zpestřili Váš volný čas o víkendech adrenalinovými zážitky? V tom případě Vás určitě nadchne nabídka Firmy na zážitky vyzkoušet si indoor surfing. Milovníci surfování se konečně dočkali a mohou oprášit své surfařské umění v pražské Surf aréně, která je vybavena indoor simulátorem.

Ten umožňuje surfování na opravdové vlně. Reálný simulátor v Surf aréně pohání technologie vytvářející souvislý proud vody, na kterém se můžete bez problémů vozit na speciálním prkně. Atmosféru slunné Kalifornie se snaží napodobit také beach bar, v němž si můžete dopřát lahodný drink. Dříve než si vyzkoušíte indoor surfing čeká na Vás krátká úvodní instruktáž. Poté za doprovodu zkušeného instruktora vyzkoušíte tzv. bodyboarding neboli kontrolované surfování v leže. Po pár jízdách se směle můžete pustit do nácviku jízdy ve stoje a následné reálné jízdy na surfu. Indoor surfing můžete darovat také jako dárek. Zakoupit jej můžete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.

Milujete-li pohyb na skutečných vlnách vody, pak pro Vás bude skvělou volbou flyboarding. Ten si můžete na vlastní kůži vyzkoušet na Dalešické přehradě, Orlické přehradě či v Davlích od poloviny měsíce května do poloviny září. Při flyboardu skvěle propojíte pohyb na vodě s létáním deset metrů nad hladinou vody a dokonce i pod ní a adrenalinem. O létání nad vodou již nemusíte pouze snít, nýbrž si tento Váš sen můžete díky Firmě na zážitky splnit. Novinkou v létání nad vodou je Flyboard V4, který nabízí odvážlivcům vyzkoušení si rotace kolem vlastní osy. Firma na zážitky poskytuje skvělou příležitost s koncováním s nudou, proto neváhejte a vyberte si z bohatého portfolia zážitek, který Vás nadchne.