Potřebujete přestěhovat pár drobností, převést materiál na stavbu, přepravit dělníky na stavbu nebo se jen chystáte na dovolenou a přemýšlíte nad tím, zda a jak to zvládne váš osobní vůz? A co si takhle půjčit dodávku či mikrobus?

Kdy a proč zavítat do půjčovny dodávek a mikrobusů

Půjčit si dodávku či mikrobus z půjčovny je výhodné pro ty, kdo tento druh dopravního prostředku požívají jen velmi málo, tudíž se jim nevyplatí pořídit si vlastní, i kdyby byl z bazaru. Chystáte – li se na dovolenou, mikrobus či dodávka vám šetří váš vlastní vůz, který si tak neopotřebíte a snížíte tak náklady na jeho údržbu. Navíc vás může jet v jednou dopravním prostředku více, což sníží náklady na cestu. Jste – li majitelem staršího automobilu, při jízdě v dodávce si užijete luxus, neboť dodávky i mikrobusu jsou vždy novější modely. Navíc jsou to automobily pravidelně servisované, tudíž je pravděpodobnost poruchy nižší. Vyberete si model, který bude odpovídat vašim potřebám a představám.

Půjčovna dodávek a mikrobusů v Ostravě vám také zajistí celou řadu vozů pro speciální příležitosti.

Na koho se obrátit?

Půjčovna dodávek MobilityRent v Ostravě pronajímá dodávky i mikrobusy nejen pro krátkodobé, ale i pro dlouhodobé využívání a to za velmi přijatelných cenových podmínek. Dodávky lze využít k celé řadě účelů a to nejen pro přepravu osob, ale i materiálů či předmětů. Ve svém vozovém parku

má automobily nové, které pravidelně procházejí servisními prohlídkami. Jakékoli vozidlo si můžete zapůjčit každý den a to včetně svátků. V nabídce služeb má i zapůjčení vozidla s řidičem na na celé našem území. Novinkou je vrácení vozidla na jiné pobočce, než jste si vypůjčili. V ceně půjčovného je již zahrnuto pojištění vozidel a dálniční poplatky.

Vozidlo si může zapůjčit jak osobo fyzická, tak i právnická či podnikatel.

Related Posts