Provozujete restauraci a rádi byste Vašim hostům na jaře nabídli nový jídelní lístek? Inspiraci můžete hledat ve zdravé a velmi chutné španělské kuchyni. Lahodné pokrmy můžete připravit z kvalitních španělských potravin značky Bassta, které můžete za skvělou cenu objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno.

Prohlédněte si náš nabídkový katalog www.bmcbrno.cz a vyberte si podle vlastního vkusu. Při seznámení se španělskou kuchyní zjistíte, že je silně ovlivněna historií Pyrenejského poloostrova.

Španělskou kuchyni ovlivnilo stravování Arabů a Židů, kteří zde dlouhá staletí zejména ve středověku pobývali, stejně jako kulinářské umění „nového světa“, neboť Španělsko bylo jednou z prvních zemí, která dosahovala skvělým výsledků při dobývání amerických kolonií. Na severu se setkáte s francouzskou kuchyní. Ve španělské kuchyni objevíte také jídla, která jsou typická, jak pro celou zemi, tak pouze pro jednotlivé španělské regiony. Španělskou kuchyni si lze jen těžko představit bez prvotřídného olivového oleje, zdravé zeleniny, oliv, ryb i ovoce. Hostům můžete připravit pokrmy také z tuňáka či konzervovaného ovoce.

Společnost BMC Brno však není pouze předním dodavatelem španělských potravin, ale u této firmy pořídíte vynikající španělská vína. Patří k nim nezaměnitelná chuť, barva i vůně. Mezi nejpěstovanější odrůdy španělských vín patří Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot. Španělská vína se hodí k jakékoliv slavnostní příležitosti. Španělská vína můžete Vašim hostům nabídnout také k romanticky laděné večeři.

Related Posts