Snad každý přemýšlel někdy o tom, jak vypadá, že by to chtělo nějaké to kilo zhubnout. Někteří nad tím jen přemýšlí, jiní jdou zase dál a do hubnutí se pustí. Existují nejrůznější diety, hubnoucí procesy, různé výzvy, koktejly a podobně. Někteří jsou zkušenými harcovníky a vědí, co funguje a co naopak ne. Důležité je začít hubnout zdravě. Bez vedlejších efektů a s prášky nebo koktejly, které mají jen krátkodobý účinek. Můžete také hubnout pod odborným dohledem a neomezit jen jídlo, ale začít také sportovat. Jak tedy k hubnutí přistupovat a která dieta může pomoci?

Dieta, která je pro tělo přínosem

Existuje spousta diet, některé jsou životu nebezpečné, kdy vám mohou nenávratně poškodit žaludek, játra nebo ledviny. A pak jsou takové diety, se kterými zhubnete jen „na chvíli“ a při běžném stravovacím režimu se objeví jo-jo efekt. Zdravá výživa je základem každého zdravého hubnutí, bez ní to prostě nejde. Máte pocit, že potřebujete v hubnutí pomocnou ruku? Někoho, kdo vám pomůže a řekne, jak ano a jak ne? Co je nejlepší zrovna pro vás? Jak zhubnout, když to potřebujete? A také, jak nepřibrat, když zhubnete pár kilogramů? It’s my life! může v mnoha věcech pomoci!

Dieta, která neškodí

Vyzkoušet můžete redukci hmotnosti, velmi oblíbená je v poslední době ketodieta. O co jde? Hlavním bodem je ketóza, co je stav metabolismu, při němž tělo získává většinu energie z keto látek. Během této diety dochází k dennímu omezení sacharidů, které v potravě přijímáte. Tělo se během tohoto snižování konzumace sacharidů dostává do ketózy. Ta je skvělý pro hubnutí, protože energie se bere z tukových zásob, ne z těch sacharidových. Tato metoda není pro tělo nebezpečná, pokud budete držet dietu tak, jak se má, pod dohledem, může to být prospěšné. Před držením této diety je však dobré poradit se s lékařem v případě zdravotních obtíží.

Related Posts