Vlastníte část lesa, louky nebo farmu a řešíte neustálý úklid nepotřebného materiálu, spadlých stromů? Chcete si ulehčit zahradnické, lesnické nebo stavební práce? Pořízením multikáry káry, která je velice multifunkční si mnoho práce ulehčíte a urychlíte. Společnost Unikont Group, která se zabývá vnitřní i venkovní úklidovou technikou, má ve své nabídce hned několik typů multikár, které jsou navrženy tak, aby zefektivnili, co nejvíce pracovních činností.

Výhody pořízení multikáry

Kvalitní multicar je německé výroby a jeho velkou výhodou je, že se k němu dá pořídit kolem stovky různých nástaveb a transportérů, proto se dají využívat po celý rok k mnoha druhům prací, v komunální oblasti, zahradnictví, stavebnictví nebo likvidaci odpadu. Díky malým rozměrům s ním vjedete i do těžko přístupných míst. Například na úzké cesty v lese, kde potřebujete odstranit popadané stromy. Značka multicar patří mezi špičku malých nosičů nejen v České republice, ale po celém světě.

Jak na vnitřní úklid?

Vlastníte výrobní halu, sklady nebo obchod? Úklid mopem není tak precizní a efektivní, jak potřebujete? Úklidová technika velice ulehčí práci vašim zaměstnancům, kteří mají úklid na starosti. Běžným úklidovým náčiním nikdy nedosáhnou takového výsledku v krátké době jako s použitím úklidové techniky, kterou také naleznete v nabídce společnosti Unikont Group. Podlahové mycí stroje můžete vybírat se sedící obsluhou, které jsou vhodné do obrovských prostorů jako jsou haly nebo sklady. Do menších prostor vybírejte z nabídky mycích strojů se stojící obsluhou, které se dostanou do všech koutů.

Pronájem mycích strojů

Pokud se vám nechce do mycích strojů investovat, společnost umožňuje také jejich pronájem – jednorázově, ale také dlouhodobě. Je na vás a vašich možnostech, která z variant vám více vyhovuje.

Related Posts