Rádi byste sledovali kvalitní internetový magazín a s tématikou, která vás zajímá, ale nevíte, který z nich je nejlepší? Každý magazín nebo zpravodajský server se snaží publikovat zajímavé novinky a články, ale pokud vezmete v potaz, v jak velkém a přelidněném světě žijeme, žádný web nedokáže obsáhnout vše důležité, co se v daný den stane. Nejlepší magazín tedy neexistuje, existují jen lepší a horší, weby s kvalitnějšími informacemi a weby, jejichž obsah ani nestojí za přečtení. Máme pro vás řešení, jak mít jako na dlani obsah všech kvalitních serverů na jednom místě.

Vše důležité najdete zde

Projekt cerstvezpravy.cz je unikátním rozcestníkem, který má za úkol monitorovat nejkvalitnější české weby a informace o nových článcích přehledně třídit do kategorií. S tímto webem už není nutné chodit z jednoho webu na druhý. Na jedné jediné stránce vidíte titulky všech aktuálních článků a můžete se tak rozhodnout, který si přečtete a který ne. Nenajdete zde jen zprávy, jsou zde články o ekonomice, sportu, kultuře, pro kutily, pro ženy, pro seniory a mnoho dalšího. V každé sekci jsou články rozděleny podle zdrojů, každý zdroj má články ve svém boxu a vy tak vidíte stručný přehled toho, co na jednotlivých serverech právě vyšlo. Nemusíte tedy ani daný portál navštívit, abyste viděli, co v daný den publikoval. Portál čerstvé zprávy vás dostane během okamžiku na daný článek a zpříjemní vám tak hledání zajímavého obsahu.

Má mnoho funkcí, které oceníte, jednou z nich je zasílání informací o nových článcích na email. Stačí se zaregistrovat, registrace i používání portálu je zdarma a umožní vám další skvělou funkci, kterou je ukládání zdrojů do oblíbených. Zdroje v jednotlivých kategoriích mají ikonku s hvězdičkou, po kliknutí na hvězdičku se vám bude daný zdroj objevovat ve speciální sekci „Moje“. Tato sekce je jen vaše můžete sem vložit všechny zdroje, které chcete sledovat, na jednom místě tak můžete sledovat všechny vybrané portály a číst si na nich články, o které máte zájem.