Pohybují se vaši zaměstnanci mezi lidmi? Přijdou do styku s vašimi zákazníky nebo klienty? Udělejte si přes ně malou reklamu a zaměstnance potěšte kvalitním firemním oblečením. Stejně oblečení zaměstnanci působí na okolí velmi profesionálně a důvěryhodně. Potencionální klient tak podvědomě usoudí, že se jedná o spolehlivou firmu a může dojít k navázání úspěšné spolupráce.

Využijte své logo

Pokud využíváte své logo na firemních autech, vizitkách nebo plachtách na plotech, okolí si ho do podvědomí zaznamená. Když potom uvidí pracovníka v oblečení, s logem vaší společnosti, bude mít pocit, že vaši společnost zná a je mu důvěrně známá. Kvalitní pracovní oblečení velkoobchod společnosti X fer vybaví vaše zaměstnance tričkem, mikinou, bundou, vestou, kšiltovkou nebo čepicí, které se jsou určené k běžnému nošení, ale také oblečení určené k výkonu těžší fyzické práce, například montérky či oblečení pro kuchaře a číšníky. Dostat pracovní oblečení při nástupu do nové práce, by mělo být samozřejmé a zaměstnavatel ho může uvést jako jeden z benefitů při hledání nových zaměstnanců.

Obdarujte své zaměstnance

Máte již pro své zaměstnance vánoční dárek? Teplá fleecová mikina nebo vesta a zimní čepice, v tomto mrazivém počasí, jistě všechny potěší. Společenost X fer má v nabídce více provedení a mnoho barev. Moderní prošívaná zimní bunda bude na vašich zaměstnancích vypadat skvěle a jim se bude lépe pracovat.

Hledáte kvalitní velkoobchod?

Společnost X fer působí na trhu již 15 let a za tu dobu si získala mnoho spokojených zákazníků. V roce 2006 se firma stala distributorem pro společnost Roly, španělskou společnost, která se zabývá výrobou volnočasového oblečení. „Basebolky“ se drží v oblíbenosti nošení již několik let. Společnost CoFEE patří mezi největší distributory ve stření Evropě a jejich nabídku můžete také nalézt na xfer.cz