Praha je historické město, jež každoročně, na své památky, láká celou řadu nejen našich, ale i zahraničních turistů. K Praze se také vztahuje celá řada přívlastků – zlatá, stověžatá, pohostinná nebo třeba zábavní. Mezi nejčastěji navštěvované památky patří, beze sporu, Karlův most, Pražský hrad, Staroměstské či Václavské náměstí. Praha však láká své návštěvníky nejen na památky, ale i na celou řadu zábavních podniků.

Kam vyrazit za zábavou?

Každý návštěvník hledá v Praze něco jiného. Přes den je to celá řada historických památek, muzejí a galerií, v noci pak pestrý noční život. Prague nightlife nabízí celou řadu nočních podniků a barů, které jsou tematicky zaměřené.

Velký seznam zábavních podniků nabízí portál pragueforadults.com.

Pro milovníky jídla je připravená cela řada sushi barů, burger’s barů, restaurací a občerstvení, která jsou otevřena do pozdních ranních hodin. Otevřeno mají i některé vinné či pivní bary.

Chcete – li zažít něco netradičního, zavítejte do některého se stripts či swingers clubů. Využít můžete též Private facilities – Brothels nebo Escort Services.

Milovníci hudby a tance uvítají nabídku různých tanečních a hudebních klubů. Některé jsou dokonce zaměřené tematicky.

Sportbary jsou určeny pro všechny ty, kteří chtějí vyzkoušet některé méně tradiční druhy sportů či si jen „zaposilovat“.

Za zábavou můžete vyrazit také na některou z travesti show.

Rádi občas riskujete? Tak právě na vás čeká v Praze celá řada heren nebo kasín, kde si můžete vyzkoušet svoji štěstěnu i hráčské umění.

Relaxace a odpočinek

Jste za celý den z pěší chůze unaveni a hledáte odpočinek, relaxaci a uvolnění? Využijte nabídky některých druhů méně tradičních masáží. Poslední dobou si oblibu získávají například tantra massage Prague, thajské masáže, terapeutické masáže či masáže erotické.