Tělo většiny tvorů na této planetě je stavěné tak, aby bylo schopno přežít absolutní zpomalení z maximální rychlosti, které je schopno dosáhnout. U člověka je to kolem 30km/h. Když však nastoupíme na motocykl, tak během chvilky dosáhneme podstatně větší rychlosti. Pokud by došlo k pádu při vysoké rychlosti, bylo by bez potřebné ochrany nemožné takový pád přežít, proto je potřeba se chránit a to nejen oblečením, ale zejména přilbou. Nejvíce ohrožená je hlava, stačí náraz a může dojít k fraktuře, krvácení nebo poškození mozku.

Vyberte správnou přilbu

Vybírejte proto kvalitní přilby na motorku, se kterými bude vaše hlava spolehlivě ochráněna. Přilby na motorku se dělají v mnoha provedeních a nejširší výběr najdete v eshopu Moteam.sk, který se zaměřuje jen na kvalitní značky přileb za nejnižší ceny. Pokud chcete maximální bezpečí a komfort, je pro vás vhodná integrální helma, která kryje celou hlavu, včetně brady a očí. Sice se hůře nasazují, ale máte u nich jistotu většího bezpečí. Mnoho lidí preferuje otevřené moto helmy. Tato helma je vhodná pro lidi, kteří nejezdí příliš rychle, pro fanoušky rychlých silničních strojů ji nedoporučujeme. Tyto helmy pěkně vypadají a zajistí ochranu hlavy, nechrání však už oči a bradu. Populární jsou u motorkářů, kteří jezdí na Harleyi, skútru nebo podobných motocyklech. Existují třeba i výklopné moto helmy, krosové moto helmy a další. Vždy se zamyslete, jaký druh helmy pro vás bude nejvhodnější.

Přilby Shark

Mezi nejoblíbenější patří přilby na motorku Shark. Jedná se o velmi vzhledné přilby, které nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Jejich vzhled je úchvatný, můžete je vybírat v mnoha stylových provedeních pro muže i pro ženy. Designově i funkčně jsou zpracovány tak, aby si mezi nimi vybral i ten nejnáročnější zákazník. V eshopu najdete kromě přileb také další sortiment pro motorkáře, od moto oblečení až po různé doplňky.

Related Posts