Spolupráce s opravdu dobrou tiskárnou, která se zaměřuje na kvalitu, dobrou komunikaci a rychlost, je opravdovou výhrou. Právě tiskárna vám totiž může pomoci s kvalitní propagací vaší firmy, tedy vašich výrobků a služeb.

Tiskařské služby

Pokud hledáte tiskárnu s dlouholetou zkušeností, která vám nabízí levný kvalitní tisk, obraťte se na e-abctiskarna.cz. Právě ta vám nabízí garantovanou kvalitu digitální ofsetového i velkoformátového tisku, ale také bezkonkurenční cenovou nabídku na tiskařském trhu. Těšit se můžete i na nadstandardní přístup ke každé zakázce. Skvělou možností je pro vás i online kalkulace tisku, abyste měli vždy přehled o tom, na kolik vás zakázka vyjde. Tím, co však může být v některých chvílích rozhodující, je právě čas. Vynikají také krátkodobým zpracováním zakázky, tedy rychlým tiskem a expedicí.

Pestrá nabídka

V jejich nabídce naleznete také rozmanité množství propagačních a firemních materiálů, které mohou rozšířit povědomí o vaší firmě, ale také se mohou hodit při prezentacích firmy, popřípadě kulturní události apod. V jejich nabídce nechybí vizitky, letáky, vstupenky, kalendáře, pohlednice, bloky, hlavičkové papíry, samolepky, bannery, roll upy, reklamní polepy atd. Jedná se o opravdu pestrou nabídku, ze které si vždy vyberete to pravé pro vás.

Propagační materiály

Služby tiskárny oceníte především ve chvílích, kdy budete shánět propagační materiály pro vaši firmu. Ke konci roku pro vás může být dobrou volbou tisk stolních kalendářů, které můžete darovat svým zaměstnancům, ale přidávat je také k výrobkům jako firemní dárek či je rozdávat při prezentacích. Pokud se jedná o prezentace, nezapomínejte na pořízení roll upů. Ani výroba roll up není pro tiskárnu žádným problémem. Roll upy jsou skvělou volbou při prezentacích vaší firmy, služeb či výrobku. Jsou skladné, snadno přenosné a lehce se instalují, přitom efektivně informují a propagují.