Úžasné rentgenové snímky ze zvířecí říše
Čas od času provádějí zologické zahrdy kontrolu svých zvířecích svěřenců a takto vypadají rentgenové snímky některých z nich.
Čas od času provádějí zologické zahrdy kontrolu svých zvířecích svěřenců a takto vypadají rentgenové snímky některých z nich.
U nás se občas se tafofilie považuje za úchylku, při které postiženou osobu vzrušuje představa, že bude zaživa pohřbena. Ve skutečnosti je to zcela neškodná vášeň pro hřbitovy. Jejich milovník je oceňuje zejména jako umělecké dílo, zajímá se o jejich historii nebo sbírá epitafy. Počítá se tudíž do zálib neboli koníčků. Tatofilie může mít ovšem mnoho různých projevů a je velice individuální. Krásným příkladem je Harold ve filmu Harold a Maude z roku 1971.
Kailasa je hinduistický chrám, který byl vytesán v 8. století z jednoho kusu skály. tato nádherná architektura dokazuje, že lidé v minulosti byli daleko zručnější, než jsme si mysleli.
Každý správný večírek by měl zdobit tento neuvěřitelný stromový lustr, jakožto krásné, složité a zajímavé umělecké dílo, na kterém se podíleli dva talentovaní muži – Donald Lispki a Jonquil LeMaster. Jejich výtvor jakoby rostl ze stropu a svými větvemi se natahoval nad hosty. Větve stromu se třpytí jako jiskry díky 1 500 světelných „hroznů“ od Swarovskiho,…
„Pro některé páry znamená exploze digitálního věku velký posun v intimitě, pomalu začínají věnovat více pozornosti různým zařízením, než jeden druhému. Naše kalhotky pomáhají bourat virtuální bariéry,“ řekl na adresu nového prádla Suki Dunham, zakladatel společnosti OhMiBod.
Dřevěné sochy nejsou ničím neobvyklým. Umělec Jeffro Uitto však dokáže dřevo tvarovat neobvyklým způsobem, díky čemuž vznikají fascinující výtvory, před nimiž se tají dech.
V druhé polovině minulého roku otřásla světem zpráva, že vědci dokázali pomocí neurotechnologie hacknout naše mozky. Pokusným osobám totiž během experimentů úspěšně vycucli z hlavy například PINy, adresy nebo data narození. Máme se z tohoto pokroku radovat nebo se bát?