Otázku, čím obdarovat své blízké ať už k Vánocům, narozeninám nebo při jiné příležitosti si pokládá každoročně mnoho z nás.

Ve většině případů je to dáno tím, že koníčky obdarovaného nám nejsou známé, má specifický vkus nebo ženy často argumentují, že netuší, co darovat mužům.

Není náhoda, že v poslední době můžeme sledovat růst agentur, které se zabývají zprostředkováním zážitků ve formě dárku. Navíc zážitky vám nikdo nikdy nevezme. U hmotných dárků hrozí, že se dotyčnému nemusí líbit, nebo ho po čase vyhodí jako neužitečnou věc. U zážitků se ale jedná o přesný opak. A tak si můžete zakoupit jeden den jako popelář, skok padákem a celou řadu adrenalinových sportů. Pro ty méně dobrodružné je tu ovšem rostoucí trend zážitkových letů.

Dostat se do oblak je nebo bylo snem mnoha z nás. A teď se může splnit! Díky zážitkovým letům se vám naskytne pohled, který nikdy předtím. Jestli jste si dodnes mysleli, že znáte své město, tak pohled z výšin vám vyrazí dech. Naskytne se vám výhled na přírodu, kde snoubí barvy rozkvetlých luk, zelených lesů a oranžových polí. Uvidíte, jak vaše město vypadá jako jeden malý celek a špičky vysokých budov se prodírají oblaky. V neposlední řadě zážitkový let ukáže ty ptačí pohled na nejkrásnější budovy v okolí.

Díky vyhlídkovým letům se už na své okolí nebudete dívat nikdy jako dřív. Navíc, kdo může říct, že viděl své rodné město z výšky při západu slunce nebo světla nočního Brna? Z letadla uvidíte i místa, o kterých jste doposud netušili a ti odvážnější si mohou i zkusit pilotování letounu za asistence pilota.

Vyhlídkový let můžete sehnat už od dvou tisíc, stačí si vybrat jen tu správnou leteckou školu a tento unikátní zážitek potěší i ty nejnáročnější.