Došla vám inspirace a vy potřebujete neokoukaný dárek? A co třeba originální trička. Internetový portál bastard.cz nabízí nepřeberné množství potisků s různými motivy i barevným podkladem trička. Zaručuje originální potisky, na které vlastní licenci. Motivy nejsou nažehlovací, je použit kvalitní sítotisk, jež zaručuje trvanlivost a stálost obrázku.

Originální trička

Trička jsou vhodná jak pro sport, tak i pro volnočasové aktivity, pro které je originální tričko základem. Pokud hledáte tričko pro běžný školní den či zajímavý výlet, opět se osvědčí tričko s originálním motivem.

Tričko také podtrhuje nejen osobnost majitele, ale i jeho schopnosti, to vše můžete vyjádřit pomocí vtipného a originálního potisku. Najdete zde například trička s vtipnými potisky pro sportovce, vyznavače hudby, milovníky zvířat, kuchaře, ale i trička s vtipnými hláškami doplněnými originálními obrázky.

Trička jsou vhodná jak ke kalhotám sportovním, tak i k riflím.

Originální mikiny

Další možností, jak udělat radost svým blízkým, je darovat jim originální mikinu. Současná nabídka mikin je poměrně široká, naleznete v ní mikiny s kapucí i bez ní, některé se dají rozepínat, další se přetahují přes hlavu. Materiál použitý na jejich výrobu je příjemný a mikiny jsou určené pro běžné nošení.

Levné stylové mikiny nabízejí vtipné motivy potisku, které se nacházejí v přední části oděvu. Pokud je mikina na rozepínání, potisk bývá nejčastěji umístěn na zádech.V nabídce je i celá řada barevných základů.

Mikiny se dají využít jak pro volnočasové aktivity, tak i pro běžné nošení a v chladných dnech skvěle doplní originální trička.

Originální mikiny jsou oblíbeným kouskem oblečení nejen u mužů, ale i u žen a je to především díky pohodlí, které poskytují.