Je všeobecně známo a lety prověřeno, že muži jsou mnohem odvážnější než ženy. Do spousty věcí, o kterých by ženy sáhodlouze přemýšlely se muži pouští takřka bezhlavě. Mají jakousi vnitřní potřebu zažívat dobrodružství.

Muži a adrenalin

Muži se nebojí pouštět do riskantních činností a často hledají ve zvýšeném přísunu adrenalinu v žilách formu rozptýlení a oproštění se od každodenních starostí. Někteří dávají přednost vodním sportům nebo potápění, jiní zažívají pocit volnosti při seskoku padákem či bungee jumpingu a snad každý si touží alespoň jednou v životě vyzkoušet rychlou jízdu bez pravidel a omezení. Pokud i ve vás dřímají takové nenaplněné touhy nebo máte ve svém okolí někoho, kdo by si rád vyzkoušel adrenalinové zážitky pro muže, pak byste na následujících řádcích mohli najít inspiraci na zajímavé zážitky. Snad každého muže potěšíte, pokud mu umožníte stát se alespoň na chvíli řidičem Formule nebo testovacím jezdcem motorky BMV v terénu. Velmi oblíbené jsou také letecké zážitky, ať už se jedná o poklidné vyhlídkové lety, které však pro někoho mohou znamenat překonání sebe samého, nebo možnost vyzkoušet si práci pilota. K těm nejoblíbenějším zážitkům však stále patří tandemový seskok padákem. I když se objevila řada nových, moderních aktivit, seskok padákem je stále sázkou na jistotu.

S jistotou v zádech

U tandemového seskoku máte jistotu jištění profesionálním tandempilotem, na vás tak zbývá pouze to, abyste si zážitek maximálně užili. Tandemový seskok je vhodným dárkem pro každého, kdo se nebojí postavit se strachu z výšek. Před samotným seskokem absolvujete i pozemní přípravu a bude vám zapůjčena speciální kombinéza. Díky jištění tandempilota nemusíte mít obavy z toho, že byste mohli udělat nějakou chybu. Pokud vás zaujala možnost darovat někomu netradiční zážitek, ale nejste si jisti, zda byste se dokázali dotyčnému zcela trefit do vkusu pak můžete na stránkách www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy zakoupit univerzální dárkový poukaz ve vámi zvolené hodnotě a obdarovaný si už sám vybere, na který zážitek jej využije.