Láká vás online podnikání a chcete vybudovat něco, co vám bude pravidelně generovat příjem? Poté je vhodné zapřemýšlet o vlastním eshopu. Pokud máte představu, co byste chtěli prodávat, je nejvyšší čas začít s vybudováním vlastního internetového obchodu. E.shop je možné vytvořit i svépomocí, ale jde o náročný úkol, který má málokdy očekávaný výsledek. Mnohem lepší variantou je obrátit se na odborníky z 1presta.cz, kteří vám celý eshop vytvoří. Specializují se na tvorbu eshopů v Prestashopu, tedy v opensource systému, který patří mezi nejlepší pro tvorbu internetových obchodů.

Proč Prestashop?

Zvolením Prestashopu rozhodně neprohloupíte. Sice budete také muset platit, dokonce pravidelně, ale servis, kterého se za danou částku dočkáte, se vám mnohonásobně vrátí. Prestashop se pro úplného začátečníka hodí zejména proto, že nabízí širokou škálu šablon a různých vychytávek (a ne těch od Ládi Hrušky), které vám provoz e-shopu usnadní. A kromě starosti o své prodávané zboží se nemusíte zabývat prakticky ničím.

Navíc se na specializovaných stránkách předem dozvíte informace o ceně, takže s výdaji budete předem počítat a můžete se na ně připravit. Jak na Prestashop vám jednoduché návody na specializovaných portálech také poradí.

Eshopu se nebojte

Pokud jste podnikaví a baví vás investovat čas do rozvoje vlastního byznysu, pak je eshop možností, jak uskutečnit své plány. Na rozdíl od jiných řešení je práce s Prestashopem snadná, rychle se zde zorientujete a pokud byste se dostali do úzkých, po ruce vám vždy bude celá řada odborníků, kteří vám se vším poradí.

Related Posts