Jak se cítíte ve vaší domácnosti? Život není příliš dlouhý a většinu ho strávíme právě doma, respektive v interiéru svého domu nebo bytu. Je důležité, v jakém prostředí žijeme, jak se v něm cítíme, jak na nás působí i jak nás reprezentuje před ostatními. Ne každý zná moderní styly a dokáže interiér proměnit tak, aby byl v souladu se současnými trendy a zároveň po praktické stránce vyhovoval všem našim potřebám.

Interiérové studio PW interiér to však dokáže.

Jde o skupinu profesionálních designerů, kteří za posledních 15 let pomohli navrhnout a realizovat nespočet interiérových i exteriérových prostorů. Základem jejich práce je vysoká kvalita a originalita. Každý člověk je něčím unikátní a má v sobě něco, co nikdo jiný nemá. Interiérový designer přistupuje k návrhu interiéru stejným způsobem, tedy aby byl něčím unikátní. Interiérové studio vám navrhne a realizuje úpravy interiéru tak, že použije výrobky pouze od kvalitních a renomovaných značek. Jeho pýchou je i nábytek vlastní výroby, který bude odrážet jedinečnost, moderní trendy i vaše požadavky. Vždy se při vybavování interiéru vyplatí obrátit na profesionály, kteří zajistí, aby byl váš interiér ohromující a abyste se v něm cítili každý den skvěle.

Základem práce interiérového studia je pochopit vaše přání a představy, aby mohli profesionálové udělat takový výsledek, se kterým budete maximálně spokojení. Bude vám představeno několik návrhů, jakým směrem by se mohla realizace ubírat a došlo ke sjednocení návrhu s vaším přáním. Zkušený pracovník se postará o návrh i zaměření všech kót, aby byl atypický nábytek vyrobený na míru. Před každou realizací se nejprve udělá realistická 3D vizualizace, abyste se mohli na svůj nový interiér podívat ještě dříve, než jeho realizace započne. Svěřte svůj interiér profesionálnímu studiu a svého rozhodnutí rozhodně litovat nebudete, Více informací i ukázku realizovaných prací můžete vidět přímo na webu interiérového studia PWinterier.cz.