Samozřejmostí každé dámské kabelky je stylová peněženka. Ta se stává samozřejmým doplňkem i většiny mužů. Ač si to možná některý z nich nepřipouští, pánská peněženka velmi často vyjadřuje mužovu osobnost. Výběru peněženky muži věnují velkou pozornost. Co od peněženky očekávají?

Kvalita a vzhled

Kvalitní zpracování a perfektní vzhled, to jsou vlastnosti, na které muži kladou při výběru peněženky důraz. Velmi oblíbené jsou peněženky vyrobené z kůže a v neutrálních barvách, neboť ne každý muž rád experimentuje a raději se drží svých zvyků. Dalším důvodem je skutečnost, že pánské peněženky jsou doplněk, který se objevuje jak při příležitostech neformálních, tak i formálních.

Funkčnost

Kromě vzhledu je důležitým faktorem také funkčnost. Velkou výhodou jsou modely, které mají vícero přihrádek. Vybírat se dá z peněženek s více či méně přihrádkami. Samozřejmostí je místo pro karty a různé druhy zapínání. Nejčastěji je to na cvoček nebo na zip. Zapínání na zip je více praktické, zapínání na cvoček je zase elegantnější. Co se funkčnosti týká, je potřeba si uvědomit, co všechno v peněžence nosíte. Ne každý do ní ukládá pouze peníze a karty. Častým obsahem peněženky jsou i různé amulety, doklady, jízdenky, slevové kupóny, fotky blízkých, stvrzenky či účtenky, vizitky nebo objednací kartičky k lékaři. K tomu účelu je vhodné raději volit model větší s více úložnými přihrádkami.

Na koho se obrátit?

Široký výběr naleznete v e-shopu penezenky-ahal.cz. V nabídce převažují především peněženky z pravé kůže, které jsou zárukou dlouhé životnosti. Mezi oblíbené modely patří značkové druhy v barvě černé nebo hnědé. Vybírat si však můžete i ze široké škály dalších odstínů. Ať už dáváte přednost modelům menším či větším, rozhodně si zde vyberete. Výhodou je i velmi přijatelná cena.

Related Posts