Alu kola byla v minulosti velkou a drahou vymožeností. V současné době jsou tato kola snadno dostupná všem řidičům. Pokud už nechcete mít plechové disky, nic vám v pořízení alu kol nebrání. Cena těchto kol šla výrazně dolů a také se vám nabízí obrovské množství designových modelů, které budou vašemu vozu zajisté skvěle slušet. Je velmi zábavné procházet si nabídku alu kol, některé z nich jsou natolik zajímavé, že se za vaším vozem každý otočí. Jde o velmi výrazný prvek, který dokáže změnit celkový vzhled vozu.

S konfigurátorem vyberete správně

Někteří lidé si rádi prohlíží nabídku alu kol a přemýšlí, jak asi budou na jejich voze vypadat. Každý však nemá takovou představivost, aby si dokázal daná kola na svém voze představit. Vždy se vyplatí používat konfigurátor alu kola, ve kterém zadáte potřebné parametry vozu a zobrazí se vám kompatibilní modely alu kol. Pokud však chcete vědět, jak budou kola vypadat na vašem voze, je nejvyšší čas navštívit eshop aaaalu.cz, kde naleznete konfigurátor, u kterého si můžete kola na vašem voze i vyzkoušet. Zobrazí se vám model vozu, kam můžete kola nasadit nebo si dokonce můžete nahrát fotografii svého vlastního vozu a alu kola na vůz virtuálně umístit.

Jde o skvělého pomocníka, který vám výrazně usnadní výběr ideálních alu kol. V široké nabídce se někdy špatně vybírá. Můžete si vyzkoušet všechny modely a mít jistotu, že se k vašemu vozu budou hodit. Mnoho lidí si pořídí alu kola a následně zjistí, že designově nebo barevně k vozu nesedí. Je těžké jen tak odhadovat, jak budou kol vypadat. S konfigurátorem pro vyzkoušení alu kol se vám však nestane, že byste vybrali špatně. Vyfoťte si svůj vůz a vyzkoušejte si, která kola by mu slušela nejvíce.