1. Připravujete své tělo na několikanásobný orgasmus

Jakmile se zbavíte tlaku všedních dní, můžete bezpečně otevřít dveře orgasmům, které dosáhnete mnohem jednodušeji. Je vědecky dokázáno, že vibrátory či připínací penisy zvyšují sexuální spokojenost a způsobuje mnohočetné orgasmy.

2. Prozkoumejte své sexuální hranice

Zkoumání všeho, co se vám líbí neznamená pouze zkoušení nových hraček, ale také upevňuje sexuální pouto s vaším partnerem. Upřímně – nikdy nezapomenete na toho, kdo vás poprvé připoutal k posteli.

3. Hračky vás „donutí“ vyzkoušet nové pozice

V Kámasútře je 64 pozic. Ale věděli jste, že se sexuálními hračkami jich můžete dosáhnout mnohem více? Vzbuzují totiž kreativitu a touhu po něčem novém. Vyzkoušejte například erekční kroužky a hned uvidíte, jakého nového člověka ve vás tato hračka probudí.

4. Utužte svůj vztah vzájemnou masturbací

Jak je prokázáno, masturbace má pro vaše tělo pouze pozitivní účinky, nicméně, vzájemné sledování se při masturbaci s partnerem je také vzdělávací. Můžete se tak naučit, co má ten druhý doopravdy rád a příště dát partnerovi přesně to, co chce.

5. Hračky pomohou zhmotnit vaše sexuální fantazie

Kdo z nás si někdy nepředstavovat, že si hraje na sexuální učitelku? Či na policejního důstojníka a svého partnera připoutáte k posteli? Co vám v tom brání? Nicméně, aby tahle vaše hra neskončila fiaskem, doporučujeme přizvat si do postele erotické pomocníky. Pro zintenzivnění vašeho orgasmu můžete například vyzkoušet poppers.

6. Nenechávejte si hračky jen pro sebe

Už jste zjistila, jaké kouzlo mají erotické hračky – tak si je nenechávejte jenom pro sebe a myslete také na svého partnera. Oddejte se společně svým fantaziím, nezapomeňte na kvalitní lubrikanty a vrhněte se do světa skvělého sexu a neuvěřitelného vzrušení.

Related Posts