#1 Dámská ňadra nezpůsobují zemětřesení

Odvážný výstřih

metro.co.uk

Íránský duchovní tak dlouho kázal o tom, že sexy oblečené ženy způsobují zemětřesení, až se dámy slušně řečeno pořádně naštvaly. A aby pomýlenci vytřeli zrak, založily na Facebooku Boobquake skupinu, která má dokázat, že je to nesmysl.

Ke kampani se připojilo už téměř 90 000 žen. Jejich aktivita se sestává ze záměrného předvádění výstřihů a sledování, zda to má nějaký vliv na tektonické pohyby.

#2 Tajně tě sleduju

Skrývající se kočka

flickr/John Pemble

Tato skupina nemá moc členů, protože se zdá opravdu hodně šílená. K opravdovému nebo recesistickému sklonu ke stalkování se tu přiznává jen 120 lidí. Ve skutečnosti je nám však jasné, že my všichni někoho tajně sledujeme! Proto byste se měli bez debat přiznat a ke skupině připojit.

Varování: Pokud jste silně paranoidní, neklikejte na odkaz a raději zapomeňte, co jste právě četli!

#3 Musím to stihnout, než pípne mikrovlnka

Mikrovlnná trouba

homespothq.com

Tomuhle se dá už klidně říkat posedlost. Víc než 1,3 milionu lidí se snaží dokončit jakýkoliv úkol nebo činnost, než se jim ohřeje jídlo a mikrovlnka vlezle zapípá.

#4 Potřebuju si kýchnout –e-e-e- už je to pryč

Kýchnutí animovaných postaviček

flickr/kodomut

Tohle známe asi všichni a není to nic příjemného, když se v našem nose schyluje ke kýchnutí, svědí to jako čert a nakonec nic z toho! Není divu, že 192 000 lidí cítí potřebu sdílet tyto extrémně frustrující okamžiky se svými přáteli a rodinou.

#5 Ten trapný moment, kdy se před vámi neotevřou automatické dveře

Automatické dveře

flickr/ell brown

Už se vám stalo, že jste chtěli suverénně projít automatickými dveřmi, ale ony se neotevřely? Tak si z toho nic nedělejte, 142 000 členů skupiny svědčí o tom, že v tom rozhodně nejste sami!

#6 Vždycky jsem chtěl být Strážce (Power Ranger)

Power Ranger

flickr/kevin dooley

Svět je vlastně úžasně bezpečné místo, protože 70 členů této skupiny přiznává, že by chtěli být Strážci. A dokonce musí splnit i prvních 31 kroků, aby se mohli stát členy! To už mají k Power Rangerům solidně nakročeno…

#7 Fyzika neexistuje – to všechno trpaslíci

Trpaslíci

flickr/debabrata

226 členů této skupiny pevně věří, že neexistují žádné fyzikální zákony. Ptáte se, jak by se bez fyziky mohly dít všechny ty věci? Skupina v tom má jasno, všechno mají na triku malinkatí trpaslíci!